واعظی: حضور در انتخابات اقتدار ایران در عرصه بین الملل را تثبیت می‌کند

تهران-ایرنا- رییس دفتر رییس جمهوری با دعوت مردم به حضور در پای صندوق های رای تاکید کرد: کشور متعلق به خودتان است و حضور در انتخابات موجب انسجام داخلی و تثبیت اقتدار ایران در منطقه و عرصه بین الملل می شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی محمود واعظی روز جمعه در محل ستاد انتخابات وزارت کشور در گفت وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا، امروز را روز بسیار مهمی توصیف کرد و گفت:  امروز روز مهمی برای ایران، آینده کشور و پیشرفت ایران اسلامی است که حضور گسترده مردم در صندوق های رای می تواند آینده ما را روشن تر از آنچه امروز هست رقم بزند.

رییس دفتر رییس جمهوری تصریح کرد: حتماً رئیس‌جمهوری که از حمایت بیشتر مردم برخوردار است، هم موجب ایجاد انسجام داخلی و هم تثبیت اقتدار در منطقه و حل مشکلات بین المللی می شود لذا از همه مردم خواهش می کنم همت کنند وقت بگذارند و در این انتخابات حضور یابند و رای دهند.

 وی افزود: مردم بدانند که این کشور متعلق به خود شما است و وقتی مردم در کشور نقش داشته باشند کشور بهتر اداره و مشکلاتش راحت‌تر حل می‌شود.

واعظی اضافه کرد: در  سه سال گذشته که در جنگ اقتصادی بوده‌ایم و فشار حداکثری آمریکا را داشته‌ایم و فشار آورده‌اند تا ارزاق و معیشت مردم با مشکلات مواجه شود، همه این مسائل را پشت سر گذاشته‌ایم و آینده بسیار بهتری داریم پس حتماً همه حضور پیدا کنند و خداوند هم کمک کند تا بتوانیم آینده برای خودمان و فرزندانمان بهتر از گذشته باشد.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha