فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان:‌آرای مردم پیشرفت کشور را تضمین می‌کند

سنندج - ایرنا - فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: تک تک آرای ما در کشور تاثیرگذار و سرنوشت ساز است و پیشرفت کشور و عقب نشینی دشمن را تضمین خواهد کرد.

به گزارش ایرنا، سردار سیدصادق حسینی روز جمعه پس از انداختن رای خود به صندوق شعبه اخذ رای مسجد جامع سنندج با اشاره به اینکه امروز یک روز بزرگ برای کشور ماست، افزود: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون مردم همواره در انتخابات مختلف حضور داشته و نقش خود را ایفا کرده‌اند.

وی افزود: براساس آرای مردم در طول عمر انقلاب اسلامی مسوولان در سطوح مختلف انتخاب شده‌اند و رای مردم در کشور ما یک اساس محسوب می‌شود.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان عنوان کرد: امسال کشورمان در شرایط خاصی قرار دارد و معاندین دنیای استکبار همه ظرفیت خود را پای کار آوردند تا شاید بتوانند انتخابات را کمرنگ کرده و به کشور آسیب بزنند اما دشمنان بدانند که همچون دوره‌های گذشته شکست خواهند خورد.

وی با بیان اینکه ما امروز شاهد حضور گسترده مردم خواهیم بود، گفت: رهبر معظم انقلاب هم امروز در اولین لحظه‌های آغاز رای گیری در پای صندوق حاضر شدند و رای خود را به صندوق انداختند و سایر مردم هم بهتر است در همان ساعات اولیه رای خود را به صندوق بیندازند.

برای برگزاری انتخابات ۲۸ خرداد در استان کردستان یک هزار و ۴۱۹ شعبه اخذ رای تعیین شده که ۵۸۴ شعبه آن شهری و ۸۳۵ مورد نیز روستایی است؛حدود ۳۰ هزار نفر کار برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا را در کردستان انجام خواهند داد.

از ۳۲ شهر استان، شورای اسلامی ۲۵ شهر پنج نفره، ۶ شهر هفت نفره، یک شهر ۹ نفره و تعداد کرسی‌های اصلی ۱۷۶ کرسی و مجموع کرسی‌های اصلی و علی‌البدل ۲۸۷ مورد است.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا امروز (۲۸ خرداد) همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha