بیش از ۱۶۰ هزار نفر واجد شرایط رای دادن در ساوجبلاغ هستند

کرج - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی فرمانداری و رییس حوزه انتخابیه شهرستان ساوجبلاغ اعلام کرد که ۱۶۰هزار و ۷۷۶ نفر از جمعیت این شهرستان در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا واجد شرایط رای دادن هستند.

رضا محمدی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: در دور گذشته انتخابات ریاست جمهوری، ۱۰۰ درصد واجدین شرایط این حوزه انتخابیه در انتخابات مشارکت داشتند.

 وی افزود: در انتخابات ۲۸ خرداد امسال بیش از ۲ هزار مجری، دست اندرکار و مامور انتظامی، برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در حوزه انتخابیه ساوجبلاغ را برعهده دارند.
 رییس حوزه انتخابیه شهرستان ساوجبلاغ تعداد کل شعب ثابت در این شهرستان را ۱۲۵شعبه و تعداد شعب سیار را ۱۷ شعبه اعلام کرد.

محمدی ضمن تشریح وضعیت استقرار شعب اخذ رأی در این شهرستان، تعداد شعب اخذ رأی شهری در شهر قدیم هشتگرد را ۵۰ شعبه، تعداد شعب اخذ رأی در شهر جدید هشتگرد را ۳۰ شعبه، تعداد شعب شهر گلسار را هفت  شعبه و تعداد شعب در شهر کوهسار را ۶  شعبه اعلام کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی شهرستان ساوجبلاغ ضمن برشمردن دستاوردهای عظیم حضور گسترده مردم در انتخابات فارغ از سلایق، جناح ها و رقابت‌های انتخاباتی از اقشار مختلف مردم شریف دعوت کرد تا با عزم و اراده خود مشارکت گسترده‌شان در پای صندوق های رای را به نمایش گذارند.
محمدی اظهار داشت: مشارکت بالای مردم در انتخابات  پیش رو امنیت و اقتدار کشور را ارتقا می‌ بخشد.

استان البرز دارای هفت شهرستان  تابعه و جمعیتی حدود سه میلیون نفر بوده که یک میلیون و ۷۸۰ هزار نفر از جمعیت این استان واجد شرایط رای دادن هستند.
۱۳۱۴ شعبه ثابت و ۴۹ شعبه سیار آرای مردم استان را جمع آوری می کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha