فرماندار: ۵۲۱ شعبه اخذ رأی برای خلق حماسه ای دیگر در کرمان دایر شد

کرمان - ایرنا - فرماندار کرمان گفت: ششمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و سیزدهمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا در ۵۲۱ شعبه اخذ رأی در شهرستان کرمان در حال برگزاری است.

علی بابایی روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با تأکید بر اصل بی طرفی در برگزاری انتخابات بدون توجه به هر نوع تفکر سیاسی افزود: وزارت کشور به عنوان مجری قانون و برگزارکننده انتخابات، امانتدار آرای مردم است. 

وی با بیان اینکه اصل بی‌طرفی باید در مسائل انتخاباتی رعایت شود گفت: همگی باید به خون شهدا احساس دِین کنیم و با حساسیت نسبت به آرای مردم به‌ عنوان حق‌الناس ، از آنها حفاظت کنیم.

فرماندار کرمان با بیان اینکه متولی اصلی در هر شعبه اخذ رأی نماینده فرماندار است گفت: رای گیری در شهرستان کرمان از ساعت هفت صبح امروز ۲۸ خردادماه آغاز شده است. 

بابایی با بیان اینکه آماده خلق حماسه‌ای دیگر توسط مردم دیار حاج قاسم هستیم گفت: در شهرستان کرمان ۵۲۱ شعب اخذ رای که ۳۳۰ شعب آن در شهر کرمان است. 

وی از وجود ۳۰ شعبه اخذ رای سیار در کرمان خبرداد و گفت: ۱۱ هزار نفر عوامل اجرایی کار برگزاری انتخابات در شهرستان کرمان را برعهده دارند. 

فرماندار کرمان خاطرنشان کرد: تمام نمایندگان فرماندار شعب از ساعت چهار و ۳۰ دقیقه تا پنج صبح امروز صندوق های رای و اقلام انتخابات تحویل گرفتند و بدون مشکل رای گیری از ساعت هفت صبح در سطح شهرستان آغاز شده است.

وی تأکید کرد: با وجود شرایط کرونا ویروس رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی توسط عوامل دست اندرکار و شهروندان، جلوگیری از عدم ازدحام و تامین آرامش در محل استقرار شعب اخذ رأی از وظایف اصلی نمایندگان فرماندار است .

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha