مردم با صندوق رأی قهر نمی‌کنند

تهران- ایرنا- خبرگزاری مهر در گفت وگویی آورد: دشمنان ما علاقه دارند که مشکلات کشور را به کل نظام تعمیم دهند و کاری کنند که مردم با نظام و انتخابات قهر کنند در حالی که ملت ما همواره پشت آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستاده‌اند و با صندوق رأی قهر نمی‌کنند.

خبرگزاری مهر ۲۸ خرداد به گفت وگو با مهرداد ویس کرمی نماینده مردم خرم آباد در مجلس پرداخت که در گزیده ای از آن آمده است: ملت ما همواره پشت آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستاده‌اند و با صندوق رأی قهر نمی‌کنند. در جمهوری اسلامی ایران، مشارکت مردم در تعیین سرنوشتشان اهمیت زیادی دارد و این حق به آنان داده شده که در تعیین سرنوشت خویش دخالت داشته باشند.

همه باید در برابر این حقی که جمهوری اسلامی ایران به ما داده است، احساس مسئولیت کنیم و در تعیین مسئولان جمهوری اسلامی ایران نهایت دقت را به خرج دهیم و همواره در صحنه باشیم.

قطعاً مردم انتقاداتی دارند اما نباید این موضوع را به کل نظام تسری دهند و قطعا اینگونه نخواهند بود... مردم باید فردی را به عنوان رئیس‌جمهور کشورمان انتخاب کنند که اصلح و کارآمد باشد و توانایی رفع مشکلات را داشته باشد. اغلب مشکلات امروز ما در حوزه اقتصادی و معیشتی است و کسی باید تصدی سکان مهم ریاست جمهوری را بر عهده بگیرد که توانایی برون رفت کشور از این مشکلات را داشته باشد و در این زمینه برنامه‌ای جامع داشته باشد.

سرخط اخبار پژوهش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha