ملت ایران با حضور به موقع در صحنه مشتی بر دهان یاوه‌گویان می‌کوبند

تهران- ایرنا- خبرگزاری ایسنا در گفت وگویی آورد: مردم باید با آگاهی در صحنه حاضر شوند و با مشارکت خود به دنبال حل مشکلات باشند. پشتوانه هر دولتی حمایت و مشارکت مردم در صحنه های اجتماعی و سیاسی می باشد.

خبرگزاری ایسنا ۲۸ خرداد به گفت وگو با اسماعیل حسین زهی نایب رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی پرداخت و آورد: مردم باید فارغ از نگاه به عملکرد برخی از اشخاص در پای صندوق های رای حاضر شده و با سنجیدن برنامه های ارائه شده از سوی کاندیداها به فردی توانمند رای دهند.

بیانات مقام معظم رهبری برای ما و ملت بزرگ ایران اتمام حجت بود. از مردم خواهش می کنیم که به عملکرد برخی از اشخاص نگاه نکنند. مشکلات معیشتی، بیکاری، وضعیت مسکن و سایر مشکلات همگی با دنبال کردن برنامه هایی کارشناسی قابل حل است...مردم باید پای صندوق رای حاضر شوند و متناسب با سلیقه خود به فرد مورد نظر رای دهند.امروز دشمنان در آن سوی مرزها به دنبال قهر کردن مردم با صندوق رای هستند.

ملت ایران با حضور به موقع در صحنه مشتی بردهان یاوه گویان خواهند کوبید. راه حل مشکلات و تغییر شرایط مشارکت در انتخابات است. مردم باید فارغ از نگاه به عملکرد برخی از اشخاص در پای صندوق های رای حاضر شده و با سنجیدن برنامه های ارائه شده از سوی کاندیداها به فردی توانمند رای دهند.

سرخط اخبار پژوهش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha