حضور میلیونی مردم در پای صندق‌های رای دشمنان را ناامید می کند

بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی گفت: حضور میلیونی مردم در پای صندق های رای دشمنان را ناامید می کند و اقشار مختلف جامعه با مشارکت گسترده خود در این عرصه سیاسی نشان خواهند داد که همواره پشتیبان نظام هستند.

به گزارش ایرنا، محمدعلی شجاعی روز جمعه در محل شعبه اخذ رای واقع در مسجد انقلاب بجنورد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بنا به فرموده مقام معظم رهبری این انتخابات از اهمیت بسیار زیادی به نسبت سایر انتخابات برخوردار است زیراکه دشمنان تمام امید خود را برای به صحنه نیامدن مردم به کار گرفته اند.

وی تصریح کرد: مردم خراسان شمالی تاکنون امید دشمنان را به یاس تبدیل کرده اند و این بار هم  با خلق حماسه دیگر به جهانیان نشان خواهند داد که همچنان پشتیبان نظام هستند.

استاندارخراسان شمالی پس از انداختن رای خود در صندوق و برای بررسی میدانی وضعیت رای گیری در شعب اخذ رای به هشت شهرستان این استان سفر کرد.

نخستین مقصد سفر استاندار خراسان شمالی پس از رای دادن بازدید از ستاد انتخابات و بررسی میدانی شعب اخذ رای شهرستان مرزی راز و جرگلان است و پس از آن به شهرستان های مانه و سملقان، گرمه، جاجرم، اسفراین، شیروان و فاروج سفر خواهد کرد.

نماینده عالی دولت در استان خراسان شمالی شب گذشته نیز به صورت سرزده از ستاد انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایری شهرستان بجنورد بازدید کرد.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر امروز جمعه ۲۸ خردادماه  همزمان با سراسر کشور در خراسان شمالی هم در حال برگزاری است.

در این دوره از انتخابات ۶۷۲ هزار نفر از جمعیت ۸۶۳ هزار نفری خراسان شمالی واجد شرایط اخذ رای هستند و ۲۵ هزار نفر نیز کار برگزاری این انتخابات را بر عهده دارند که در آخرین انتخابات حدود ۵۷.۲ درصد از واجد شرایط استان در انتخابات شرکت کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha