رییس فراکسیون جمعیت و حمایت از خانواده مجلس رای خود را به صندوق انداخت

قزوین - ایرنا - فاطمه محمدبیگی، رییس فراکسیون جمعیت و حمایت از خانواده مجلس شورای اسلامی روز جمعه با حضور در ستاد اخذ رای شماره ۴۱ قزوین، رای خود را به صندوق انداخت.

به گزارش ایرنا، این نماینده مجلس شورای اسلامی صبح امروز با حضور در ستاد اخذ رای شماره ۴۱ واقع در آستان مقدس امامزاده حسین (ع) قزوین در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: حضور پرشور مردم پای صندوق‌های رای نشان از عزم و اراده ملت برای نوکردن سیستم مدیریتی کشور است.

وی با بیان اینکه امروز ما نیازمند برداشتن گام‌هایی محکم‌تر و حضور و مشارکت جدی سیاسی مردم در صحنه انقلاب برای گام‌های بعدی آن هستیم، تصریح کرد: با توجه به اینکه بصیرت، شور و شعور مردم همواره نشان داده که پشتیبان ولایت فقیه هستند بدون تردید سال ۱۴۰۰ برای مردم ایران سالی حیاتی و تاریخ ساز خواهد شد.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: امروز شاهد حضور مردم قهرمان و شهید پرور قزوین، به خصوص رای اولی‌ها، زنان و سالمندان برای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا هستیم که برای انجام این مساله نیازمند تمهیدات لازم در راستای رعایت موارد بهداشتی و پیشگیری از ویروس کرونا نیز هستیم.

محمدبیگی خاطرنشان کرد: تجربه ثابت کرده که حضور پرشور مردم در فرآیندهای سیاسی کشور باعث تسهیل در امور داخلی و عرصه‌های بین المللی خواهد شد که این مهم امسال پررنگ‌تر از گذشته خواهد بود.

۹۴۵ هزار و سه نفر واجد شرایط رای دهی در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در قزوین هستند.

۹۶۴ داوطلب در ۲۸ شهر استان قزوین در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی با هم به رقابت می‌پردازند که ۸۶ درصد داوطلبان مرد و ۱۴ درصد آنها نیز زن هستند.

استان قزوین دارای ۶۷۹ روستای واجد شرایط برگزاری انتخابات شوراهای روستایی است که در این دوره چهار هزار و ۶۳۳ داوطلب ثبت‌نام کرده‌اند.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از ساعت هفت صبح روز جمعه در سراسر کشور آغاز شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha