استاندار کرمان: صف‌های طولانی مردم بیانگر آغاز انتخاباتی پرشور است

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان گفت: صبح امروز در صف‌های بلند با مردم که صحبت می‌کردم برخی از ساعات اولیه صبح منتظر آغاز فرایند رای گیری بودند که این امر نشان دهنده آغاز یک انتخابات پرشور در کرمان و ایران اسلامی است.

به گزارش ایرنا، علی زینی وند روز جمعه در گلزار شهدای شهر کرمان با بیان اینکه قبل از آغاز فرایند رای گیری همراه با تعداد زیادی از مسئولان به گلزار شهدا و مزار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی آماده ایم تا با آرمان های امام و شهدا تجدید پیمان کنیم، تصریح کرد: آمده ایم یادآوری کنیم شهدایی که اینجا آرمیده اند جان خود را در راه آزادی ایران اسلامی از دست داده اند.

وی اظهار داشت: وظیفه ما این است پیوند مردم با نظام را حفظ کنیم و به مردم بگوییم با وجود داشتن گله مندی ها از مشکلات اقتصادی و معیشتی برای حفظ نظام به میدان بیایند و گلایه های خود را به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی که به حق است کنار بگذارند و پشت کردن به صندوق رای و رای ندادن راه حل مشکلات نیست بلکه باید پای صندوق های رای بیایند و با انتخاب خود مشکلاتشان را حل کنند.

استاندار کرمان: صف‌های طولانی مردم بیانگر آغاز انتخاباتی پرشور است

استاندار کرمان از مردم خواست رای دادن خود را به ساعات پایانی موکول نکنند هر چند محدودیتی برای رای دادن در هر زمانی وجود ندارد.

زینی وند از مردم خواست همین اول صبح به صندوق های رای مراجعه و با آرمان های امام و شهدا تجدید میثاق کنند.

وی تاکید کرد: امروز نیز مانند ادوار گذشته شاهد حضور مردم در انتخابات هستیم.

استاندار کرمان گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند پیوند جمهوری اسلامی با حضور پر رنگ مردم است لذا حضور مردم می توانند تهدیدهای خارجی و مشکلات داخلی را رفع کند و موجب وفاق و برابری در فردای انتخابات شود.

زینی وند اظهار داشت: فردا روز برابری و اتحاد ما است و امروز هر کدام از مردم می آیند و به نامزد مورد انتخاب خود رای می دهند اما فردا روزی جدیدی برای ایران و زمانی برای برادری و اتحاد بیشتر برای ایران است.

استاندار کرمان: صف‌های طولانی مردم بیانگر آغاز انتخاباتی پرشور است

وی با بیان اینکه حضور مردم در سرافرازی ایران موثر خواهد بود افزود: این مسئولیت مسئولان را سنگین تر می کند و مردم از مسولان همواره جلوتر هستند.

استاندار کرمان تاکید کرد: کرمان مورد توجه دنیا است و به دلیل حضور سردار سلیمانی پایتخت مقاومت دنیا است لذا از مردم می خواهیم با حضور پررنگ خود این پیام را به دنیا بدهند که وظیفه خود را در قبال ایثارگری های کرمان به خوبی انجام خواهند داد.

 به گفته استاندار کرمان ، ۲ میلیون و ۱۹۷ هزار و ۵۷۲ نفر واجد شرایط رای در این استان وجود دارد که از این تعداد ۵۵ هزار و ۶۲۶ نفر رای اولی هستند.

 زینی وند افزود: از مجموع افرادی که در استان کرمان واجد شرایط رای دادن هستند، یک میلیون و ۱۱۸ هزار و ۱۲۰ نفر مرد و یک میلیون و ۷۹هزار و ۴۵۰ نفر زن هستند.

وی بیان کرد: بیشترین افراد واجد شرایط رای در شهرستان کرمان با ۵۶۲ هزار و ۱۳۷ نفر و کمترین افراد واجد شرایط مربوط به شهرستان کوهبنان با ۱۶ هزار و ۶۳۶ نفر است.

استاندار کرمان: صف‌های طولانی مردم بیانگر آغاز انتخاباتی پرشور است

استاندار کرمان گفت : مردم این استان از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی در انتخابات حضور خوبی داشته اند و رای آنها از میانگین کشوری بیشتر بوده که نشان از دلبستگی و همراهی با آرمان های انقلاب را دارد.

وی با بیان اینکه به دلیل ویروس کرونا انتخابات امسال افزایش شعبه و صندوق رای داشتیم تصریح کرد: تعداد ۲ هزار و ۸۳۹ شعبه ثابت و سیار کار اخذ رای از افراد را در سراسر استان کرمان انجام می دهند و برای افرادی که در قرنطینه یا بیمارستان هستند نیز شعبه اخذ رای پیش بینی شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha