مردم با حضور زود هنگام در انتخابات در انجام عمل صالح سبقت گیرند

شهرکرد- ایرنا- نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با دعوت از مردم برای شرکت در انتخابات گفت: حضور در پای صندوق‌های رای یک عمل صالح است و مردم در انجام این عمل از یکدیگر سبقت بگیرند.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام روز جمعه در آغاز رای‌گیری با حضور در دبیرستان شهید استکی شهرکرد، رای خود را به صندوق انداخت و افزود: حضور در انتخابات سبقت در خیرات است.

وی ادامه داد: شرکت در انتخابات یک وظیفه شرعی، سیاسی و اجتماعی است و در شرایطی که به تعبیر مقام معظم رهبری، نظام اجتماعی ما به شدت نیازمند حضور مردم است منجر به انسجام، وحدت و همدلی مردم جامعه می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد، انسجام را لازمه رسیدن به اهداف والای نظام اسلامی دانست و اظهار داشت: این انسجام امروز در پای صندوق‌های رای محقق می‌شود.

نکونام با بیان اینکه حضور در انتخابات از بهترین اعمال صالح است، افزود: این عمل صالح در نهایت به جامعه‌سازی و تمدن‌سازی جهانی منجر می‌شود.

وی، امنیت کشور مردم را مرهون شرکت در انتخابات دانست و تصریح کرد: هر کجا به این مهم به خوبی توجه شده است امنیت برقرار است و در برخی جاها که به این موضوع توجه نشده منجر به ناامنی شده است.

امام جمعه شهرکرد با اشاره به نقشه‌های دشمن در ناامن کردن کشور، خاطرنشان کرد: دشمن طراحی کرده است تا کشور را ناامن و جولانگاه داعش و امثال آن کند، این در حالی است که ما می‌توانیم با مشارکت در انتخابات امنیت به کشور ارمغان بیاوریم و به راهی که انقلاب اسلامی آغاز کرده ادامه دهیم.

نکونام در پایان ابراز امیدواری کرد، که با حضور حداکثری مردم در انتخابات و مشکلات و گرفتاری‌های کشور برطرف شود.

به گزارش ایرنا، سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه ۲۸ خرداد در استان چهارمحال و بختیاری با فعال شدن ۹۳۹ شعبه اخذ رای آغاز شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha