محسنی اژه‌ای آرای خود را در مسجدالجواد به صندوق انداخت

تهران- ایرنا- غلامحسین محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضاییه ظهر امروز با حضور در مسجدالجواد تهران آرای خود را به صندوق آرا انداخت.

به گزارش روز جمعه خبرنگار ایرنا محسنی اژه ای پس از ایستادن در صف و به دلیل طولانی شدن زمان، برای اقامه نماز به داخل مسجد آمد و پس از قرائت نماز ظهر و عصر آرای خود را به صندوق انداخت.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، نخستین میان‌دوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی (۶ حوزه انتخابیه تهران، تفرش، کبودرآهنگ، گچساران، آستانه اشرفیه و میانه) و دومین میان‌دوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری (۴ حوزه تهران، قم، خراسان رضوی و مازندران) امروز -جمعه ۲۸ خرداد- برگزار می‌شود.  

طبق اعلام ستاد انتخابات کشور شمار افراد واجد شرایط در این انتخابات ۵۹ میلیون و ۳۱۰ هزار و ۳۰۷ نفر است که از این تعداد، یک میلیون و ۳۹۲ هزار و ۱۴۸ نفر رای اولی هستند.  

زمان آغاز فرایند انتخابات از ساعت ۷ صبح جمعه آغاز و تا ساعت ۲۴ ادامه خواهد داشت و امکان تمدید ساعت اخذ رای تا ساعت ۲ بامداد شنبه وجود دارد.

امروز جمعه ۲۸ خرداد ماه، انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای شهر، مجلس خبرگان و میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در حال برگزاری است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha