شبکه بهداشت گناوه: شعب اخذ رای ملزم به رعایت موازین بهداشتی هستند

گناوه – ایرنا – سرپرست شبکه بهداشت و درمان گناوه گفت: همه عوامل اجرایی و رای دهندگان ملزم به رعایت بهداشت فردی و عمومی مرتبط با کرونا از جمله استفاده از ماسک در شعب اخذ رای هستند.

عصمت حیدری روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: برای جلوگیری از تجمع رای دهندگان در فضای بسته تعداد افرادی که برای اخذ رای وارد شعب می‌شوند به طور حتم کنترل شوند.

وی اظهارداشت: فاصله‌گذاری اجتماعی توسط افرادی که صف رای گیری قرار می‌گیرند با فاصله حداقل ۱.۵ متر از همدیگر رعایت شود.

سرپرست شبکه بهداشت ودرمان گناوه گفت: افرادی که بیماری کووید ۱۹ دارند و در قرنطینه خانگی حضور دارند باید اعضای صندوق سیار با حضور در منزل آنها و رعایت پروتکل‌های بهداشتی نسبت به اخذ رای آنها اقدام کنند.

وی افزود: رای دهندگان از خودکار شخصی استفاده کنند و در صورت استفاده از خودکار مشترک، ضد عفونی دستان با محلول ضروری است.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان گناوه گفت: کارشناسان این شبکه در شعب اخذ رای حضور خواهند یافت اما با توجه به کمبود نیرو از عوامل اجرایی و مردم همکاری در رعایت پروتکل‌های بهداشتی انتظار است.

وی یادآورشد: کارشناسان این شبکه از نحوه آماده سازی شعب اخذرای و رستوران‌های محل تهیه پخت غذا برای روز انتخابات بازدیدهای لازم بعمل آوردند.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری ۸۷۸ شعبه اخذ رای و ششمین دوره  شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۹۱۷ شعبه همزمان با سراسر کشور ساعت هفت صبح روز جمعه در استان بوشهر آغاز شده‌است.  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha