حماسه‌سازی مردم جنوب استان مرکزی در ۲۲۳ شعبه اخذ رای

خمین - ایرنا - کار رای‌گیری در ۲۲۳ شعبه اخذ رای خمین روز جمعه همزمان با سراسر کشور آغاز شد و اکنون موجی از اتحاد و همدلی در سطح شعب قابل مشاهده است.

به گزارش خبرنگاران ایرنا، شعب اخذ رای از ساعات ابتدایی صبح امروز با حضور شهروندان جنوب استان مرکزی حال و هوای مشارکت ملی دارد و مردم برای ثبت یک روز تاریخی دیگر به میدان آمده‌اند.

فرماندار خمین روز جمعه به ایرنا گفت: ۱۱۷ شعبه اخذ رای شامل ۶۳ شعبه شهری و ۵۴ شعبه روستایی، امروز آرای مردم را جمع آوری می‌کند.
«احمد طهرانی» افزود: ۷۰ شعبه اخذ رای در زادگاه امام راحل برای این دوره از انتخابات ثابت و ۴۷ شعبه سیار است و تعدد شعب سیار بیشتر برای جلوگیری از ازدحام و پیشگیری از ویروس کرونا است. 
فرماندار دلیجان نیز شمار شعب اخذ رای در این شهرستان را ۵۸ شعبه بیان کرد و افزود: ۱۰ فقره از این شعب سیار و پنج شعبه ثابتدر مناطق روستایی این شهرستان  برای جمع آوری آرای پیش‌بینی شده است.
«وحید براتی‌زاده» گفت: ۳۶ شعبه اخذ رای دلیجان نیز به صورت ثابت در و سه شعبه سیار در مناطق شهری دلیجان تدارک شده و علاوه بر آن  چهار شعبه ثابت در شهر نراق روز رای گیری میزبان واجدان شرایط است
فرماندار محلات نیز گفت: ۴۸ شعبه اخذ رای ، امروز آرای شرکت کنندگان در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا دراین شهرستان را جمع آوری می‌کند.
«محمدرضا ناظری» افزود: ۳۷ شعبه  در مناطق شهری و ۱۱ شعبه در روستاهای محلات دایر است .
وی توضیح داد: ۲۹ شعبه اخذ رای در شهر محلات پیش‌بینی شده و سایر شعب به‌صورت ثابت و سیار در نیم‌ور مستقر هستند.
فرماندار محلات بیان کرد: ۳۹شعبه اخذ رای محلات در این دوره از انتخابات ثابت و ۹ شعبه سیار است که ۳۶ شعبه ثابت در شهر و سه شعبه ثابت در مناطق روستایی این شهرستان مستقر شدند و شعبه های سیار شامل یک شعبه شهری و هشت شعبه روستایی می‌شود.
سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا امروز، ۲۸ خردادماه برگزار می‌شود. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha