نماینده مجلس:حضور حداکثری در انتخابات باعث تقویت وحدت ملی می‌شود

شهرکرد- ایرنا- نماینده مردم شهرستان‌های لردگان و خانمیرزا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرارسیدن ۲۸خردادماه گفت: حضور حداکثری و پُر شور مردم در انتخابات ۱۴۰۰ باعث تقویت اعتماد به نفس ملی خواهد شد.

حسین بامیری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تاکید کرد: مشارکت و حضور حداکثری و گسترده مردم در انتخابات، تقویت اعتماد به نفس ملی، گسترش باور توانستن و امید به آینده و همچنین افزایش قدرت ملی و بین‌المللی ایران را به‌دنبال دارد.

وی افزود:‌ به‌طور یقین، مردم با مشارکت بالای خود می‌توانند به دور از هرگونه سلیقه سیاسی،  جانب‌داری و طرفداری در انتخابات، حماسه‌ای دیگر در دفاع از جمهوریت و اسلامیت انقلاب اسلامی ایران خلق کنند.

بامیری تصریح کرد: دشمنان جمهوری اسلامی، در کنار تمامی دشمنی‌های خود در ۴۲ سال گذشته، ‌امروز انتخابات ۱۴۰۰ را به‌عنوان مهم‌ترین رویداد مهم ملی در ایران هدف گرفته‌اند اما مردم با حضور پُر شور خود در پای صندوق‌های رای، بار دیگر توطئه استکبار جهانی را خنثی و افتخار دیگری در صحنه سیاسی انقلاب اسلامی کسب می‌کنند.

وی یادآور شد: استکبار جهانی در ۴۲ سال گذشته، به‌ویژه در سال‌های اخیر با اعمال انواع تحریم‌های اقتصادی، نظامی و دارویی فشارهای زیادی برای ضربه زدن به پیکره جمهوری اسلامی وارد کرد اما در هر دوران، مردم با حمایت قاطع خود از انقلاب اسلامی مانند حضور حداکثری در انتخابات ادوار و عرصه‌های مختلف مختلف، توطئه‌های دشمنان را بی‌اثر کردند.

بامیری اظهار داشت: به‌همین منظور امروز از گروه‌های مختلف مردم جمهوری اسلامی به‌ویژه اهالی چهارمحال و بختیاری و مردم شهرستان‌های لردگان و خانمیرزا تقاضا می‌کنم بار دیگر با عزم و اراده خود، در پای صندوق‌های رای حضور یابند و مشارکت حداکثری، پُرشور و گسترده خود در دفاع از انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان بکشند.

به گزارش ایرنا، انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهری، روستایی و عشایری همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روز جمعه ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ در حال برگزاری است.

خانمیرزا در ۱۶۰ کیلومتری و لردگان در ۱۷۰ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha