فرماندار پارس‌آباد: حضور گسترده مردم در انتخابات نماد اقتدار کشور است

اردبیل - ایرنا - فرماندار پارس‌آباد مغان گفت: حضور گسترده و پرشور مردم در انتخابات امروز بیانگر انسجام ، وحدت و اقتدار کشور و ملت ایران است.

ابراهیم امامی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا از همه مردم این شهرستان دعوت کرد در این برهه حساس کشور با حضور ارزشمند خود در پای صندوق‌های در تعیین سرنوشت کشور مشارکت کنند.

وی افزود: حضور پرشور مردم پای صندوق‌های رای برگ زرینی در تاریخ شده و اقتدار و عزت ملت ایران را به رخ جهانیان خواهد کشید.

وی حساسیت‌های جهانی و داخلی در خصوص انتخابات ریاست جمهوری و شوراها را مهم دانست و اظهارکرد: حضور در پای صندوق‌های رای و مشارکت در انتخابات برای کشور مهم است.

فرماندار پارس‌آباد مشارکت بالای مردم را پشتوانه نظام و امنیت و اقدار کشور دانست و گفت: متاسفانه دشمنان در تلاش‌اند تا این حضور را کم‌رنگ کنند اما ملت شهید پرور و همیشه در صحنه امروز وحدت و انسجام خود را به نمایش خواهند گذاشت.

وی به شروع فرآیند اخذ رای از ساعت ۷ صبح اشاره کرد و افزود: ۱۷۱ شعبه اخذ رای با پشتیبانی و سازماندهی بیش از چهار هزار نیروی اجرایی ، نظارتی ، بازرسی و امنیتی دایر شده است.

وی اظهارکرد: فضای پر از شور و نشاط در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهرها و روستاها در این شهرستان حاکم است و انتظار می‌رود مشارکت مردم باشکوه و حداکثری باشد.

پارس‌آباد مغان در شمال اردبیل و در جوار جمهوری آذربایجان قرار دارد. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha