۲۷ خرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۹:۰۵
کد خبرنگار: 1154
کد خبر: 84371353
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

فرماندار میبد: ۲۸ خرداد روز نمایش اقتدار مردم در شعبه های رای است

یزد- ایرنا- فرماندارمیبد با دعوت از شهروندان به‌ حضور فعال و گسترده در پای صندوق‌های رای روز جمعه برابر ۲۸ خرداد ماه گفت: سرنوشت کشور به انتخاب آگاهانه و مشارکت حداکثری مردم بستگی دارد و این روز میدان نمایش اقتدار حضور ملت ایران در شعبه های رأی گیری است.

به گزارش روزپنجشنبه روابط عمومی فرمانداری میبد، حسین فلاح افزود: فردا مردم با حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی نقش خود را به‌ خوبی در تعیین سرنوشت چهار سال آینده کشورشان اثبات می‌ کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه مردم ایران از اول انقلاب تاکنون با مقاومت و ایستادگی مسیر ارزشی، انقلابی و متعالی را با وجود همه خباثت‌های استکبارجهانی پیش بردند از مردم خوب و شریف و شهیدپرور شهرستان میبد دعوت کرد با حضور آگاهانه، باشکوه، گسترده و حداکثری در پای صندوق‌های رأی و انتخاب اصلح هم در انتخابات شوراهای شهر و روستا و هم ریاست جمهوری اقتدار و عظمت ایران اسلامی را حفظ کنند.

همچنین رییس ستاد انتخابات میبد نیز در آستانه ۲۸ خردادماه با دعوت از اقشار مختلف جامعه بر حضور گسترده پای صندوق‌های رأی گفت: به فضل الهی مردم فهیم شهرستان ۲۸ خرداد را به‌روز ماندگار در تاریخ سیاسی این شهرستان تبدیل می کنند.

رسول نصیری در ادامه با اشاره به اینکه امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا ۸۸ شعبه اخذ رأی برای جمع‌آوری آرای مردم در نظر گرفته‌ شد، افزود:۶۷ شعبه به شهر میبد و بخش مرکزی،۱۳ شعبه به بخش بفروئیه و هشت شعبه به بخش ندوشن اختصاص دارد و ۱۶ شعبه هم سیار است.

وی لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی را یادآور شد و اظهار کرد: رعایت فاصله فیزیکی و استفاده از ماسک برای تأمین سلامت شهروندان یک اصل است و  استفاده نکردن از استامپ و همراه داشتن خودکار شخصی در شعبه‌های اخذ رأی ضروری است.

این مسوول با درخواست از شهروندان برای ارسال موارد گزارش تخلف انتخاباتی خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند موارد را به شماره‌های ۳۱۱۱۹۹۴۵ الی ۴۶ گزارش کنند.

مرکز شهرستان ۱۰۶ هزار نفری میبد در ۵۰ کیلومتری شمال غرب شهر یزد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha