مقدمات برگزاری انتخابات ایران در جمهوری آذربایجان آماده است

باکو – ایرنا -  " سید عباس موسوی " سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان گفت : در حوزه انتخاباتی جمهوری آذربایجان، همه تمهیدات  لازم برای برگزاری یک انتخابات خوب و  پرشور را آماده کرده ایم.

  به گزارش ایرنا به نقل از سفارت جمهوری اسلامی ایران ، موسوی یادآور شد: در حوزه انتخاباتی جمهوری آذربایجان، شهروندان ایرانی می توانند در باکو و جمهوری خودمختار نخجوان، پای صندوق ها حاضر شوند و به نامزد مورد نظر خود رای دهند .

  سفیر کشورمان افزود : این  انتخابات در باکو در مدرسه ایرانیان مقیم  پایتخت جمهوری آذربایجان و در نخجوان نیز در محل سرکنسولگری ایران برگزار خواهد شد.

  موسوی اظهار داشت : کلیه  عوامل اجرایی و نظارتی و نیز عوامل سر صندوقهای این انتخابات تعیین شده اند و جلسات متعددی در این زمینه برگزار کرده ایم و در فضای مجازی نیز سعی کردیم تا از هموطنان دعوت کنیم در این روز پرشکوه 28 خرداد حاضر باشند و ما نیز اقدامات لازم را در این راستا انجام دادیم.

   سفیر کشورمان افزود: این انتخابات را با رعایت همه پروتکلهای بهداشتی به صورت منظم، دقیق و به نحو احسن و  با حضور هموطنان عزیز برگزار خواهیم کرد و منتظر قدوم مبارک انها  در این انتخابات هستیم .

   " سید احمد حسینی " سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در جمهوری خودمختار نخجوان نیز  اعلام  کرد، برای برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در نخجوان، با رعایت دستورالعملها و پروتکلهای بهداشتی، آمادگی کامل داریم.

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha