دعوت تامین اجتماعی از مردم برای مشارکت در رویداد بزرگ ملی ۱۴۰۰

تهران- ایرنا- سازمان تأمین اجتماعی با صدور بیانیه‌ای بر مشارکت مدیران و کارکنان این سازمان در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا تأکید و از عموم مردم برای مشارکت در این رویداد بزرگ ملی و جشن مردم سالاری دینی دعوت کرد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، در بیانیه صادر شده از سوی سازمان تأمین اجتماعی آمده است: ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ روز میعاد ملت بزرگ ایران برای مشارکت در انتخاب بالاترین مقام قوه اجراییه و تعیین مسیر چهار سال آینده کشور است، بنابراین آحاد ملت شریف ایران و بویژه اعضای خانواده بزرگ بیمه شدگان، بازنشستگان، کارفرمایان و کارکنان شریف سازمان تأمین اجتماعی در این عرصه سرنوشت‌ساز مشارکت فعال و حداکثری خواهند داشت.
انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز فرصتی برای تجلی مردم سالاری دینی و مشارکت مردم در مدیریت و اداره شهر یا روستای محل زندگی‌شان است و قطعا ملت بزرگ ایران با مشارکت فعال در انتخابات، برگ زرین دیگری را بر کارنامه پرافتخار خود ثبت خواهند کرد.

به گزارش ایرنا، سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به همراه دو انتخابات میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ساعت ۷ صبح فردا جمعه ۲۸ خرداد در سراسر کشور برگزار می‌شود.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha