مردم فهیم ایران با حماسه انتخابات دشمن را ناکام می‌گذارند

خمین - ایرنا - مجمع نمایندگان استان مرکزی روزپنجشنبه با صدورپیامی ملت مومن و انقلابی ایران اسلامی را به حضورپرشوردر انتخابات دعوت کردند و ثبت حماسه ماندگار از سوی مردم را عامل ناکامی دشمن عنوان کردند.

در این پیام که نسخه‌ای از آن روز پنجشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است: دشمنان نظام اسلامی بر روی این انتخابات سرمایه گذاری کرده‌اند تا بدخواهی خود را تکمیل کنند و اکنون تکلیف مردم هوشمند است که با هر رای خود پاسخ دندان‌شکنی به آنان دهند و اعلام کنند که تحریم ها، مشکلات بر اراده  و حمایت آنان از نظام اسلامی اثر ندارد. 
در بخشی ا پیام مجمع نمایندگان استان مرکزی عنوان شده است: معضلات معیشتی ناشی از تحریم‌ها و برخی  مدیریتی بحق است اما ملت ایران با انتخابشان و صندوق‌های رای برای جبران مشکلات عمل می‌کنند.
پیام مجمع نمایندگان استان مرکزی می‌افزاید: ملت شریف ایران بدانند که قهر با صندوق‌های رای نه تنها مشکلی را حل نمی کند بلکه بر معضلات می‌افزاید.
در بخش دیگری از این پیام آمده است:در اگر در ۲۸ خرداد امسال گزینه مناسب را با دقت برای سکانداری ارشد اجرایی کشور انتخاب نکنیم حل مشکلات با کندی خواهد بود.
در این پیام مجمع نمایندگان استان مرکزی تاکید شده است:  انتخابات حق سهیم شدن در تصمیم سازی و تعیین سرنوشت کشور را به شهروندان می‌دهد و مشارکت حداکثری درانتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا شورانگیزترین حماسه ملی را رقم می‌زند.
پیام مجمع نمایندگان استان مرکزی تاکید کرده است: از مردم شهید پرور و فهیم استان مرکزی انتظار است که  با حضور پرشور در پای صندوق‌های رای  بار دیگر به بهترین شکل سندی از مردم سالاری دینی را ثبت کنند.
در ادامه این پیام آمده است:  برنده اصلی انتخابات، ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی است و همه باید پس از اعلام نتایج در جشن ملی و حماسه بزرگ مردمیِ ایرانیان، سهیم باشیم.
مجمع نمایندگان استان مرکزی در این پیام عنوان کرده است: انتخابات، صحنه درخشش ملت ایران و حماسه عظیم مردمی است و در روز جمعه ملت بزرگ ایران و مردم شریف استان مرکزی، با انتخاب اصلح، انتخابات را به صحنه شور و شعور و دفاع جانانه از آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی و تبعیت از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب تبدیل می کنند و موجبات شرمساری بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراهم خواهند کرد.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ایران جمعه ۲۸ خرداد همزمان با انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، اولین میان‌دوره‌ای یازدهمین مجلس شورای اسلامی (برای ۱۱ حوزه انتخابیه؛ آستانه اشرفیه، تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس، تفرش، بهار و کبودرآهنگ، گچساران و میانه و برای شش کرسی مجلس شورای اسلامی) و دومین میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری (برای ۴ حوزه انتخابیه؛ تهران، خراسان رضوی، قم و مازندران) برگزار خواهد شد
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha