دعوت قهرمانان ورزشی از ملت برای مشارکت گسترده در انتخابات

مراغه- ایرنا- قهرمانان و ورزشکاران ملی و بین‌المللی مراغه با دعوت از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات ۲۸ خرداد، برای خلق حماسه‌ای دیگر اعلام آمادگی کرده و ایستادن آحاد ملت، همگام با خودشان در سکوهای پهلوانی به واسطه دفاع از ارزش‌ها و شرکت در انتخابات را مطالبه می‌کنند. 

این نام‌آوران و قهرمانان دیروز و امروزِ سکوهای مختلف ملی و بین‌المللی با اقتدا به امیرالمومنین(ع) می‌خواهند همچون سالیان گذشته به ولی‌ زمانه لبیک بگویند و ولایتمداری را بار دیگر از طریق حضور در پای صندوق‌های رای به نمایش بگذارند.

دست در دست هم از آرمان‌های امام و شهدا دفاع می‌کنیم

قهرمان قویترین مردان ایران با دعوت از مردم برای حضور پرشور در انتخابات روز جاری، بیان می‌کند: دست به دست هم دهیم و با دفاع از آرمان‌های مقدس شهدا، امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی آینده کشورمان را خودمان رقم می‌زنیم.

آرش سلیمی اظهار داشت: امروز در کشور هر مشکلی هم داشته باشیم، داخلی است و نباید اجازه سوءاستفاده به دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی را بدهیم.

رکوردار جهان در حرکت کُنده قدرتی اضافه می‌کند: حضور یکدل و متحد ملت ایران در پای صندوق‌های رای تودهنی محکمی به دشمنان خواهد بود.

«سلیمی» این را هم یادآوری کرد که در راه آرمان‌های انقلاب اسلامی شهید داده‌ایم و تا آخرین قطره خون خود ایستادگی خواهیم کرد.

تصمیم‌گیری برای آینده کشورمان وظیفه همگانی است

نخستین مدال‌آور جهانی تاریخ ورزش مراغه و عضو تیم ملی «سپک تاکرا» بیان کرد: شرکت در انتخابات روز جاری و تصمیم‌گیری برای آینده کشور یک وظیفه همگانی است.

«مسعود فرمانی» به انتخاب آگاهانه در ششمین دوره از انتخابات شوراهای اسلامی و سیزدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و ادامه داد: افرادی را انتخاب کنیم که بهترین‌ها را برای شهر و کشورمان رقم بزنند تا شاهد آبادانی و پیشرفت روزافزون ایران اسلامی باشیم.

حماسه‌ای دیگر خلق خواهیم کرد

«مهدی نوائی» رییس اداره ورزش و جوانان مراغه که سابقه قهرمانی تکواندو آسیا را در کارنامه‌اش دارد، بیان کرد: جامعه بزرگ ورزشی این شهرستان به همراه ورزشکاران کشور و آحاد مردم در انتخابات روز جاری حضور حداکثری خواهد داشت تا به فضل الهی حماسه‌ای دیگر خلق کنیم.

وی می‌گوید: حماسه امروز بی‌شک در تاریخ کشورمان ماندگار خواهد بود و انقلاب اسلامی ایران مقتدرانه مسیر پیشرفت را همچنان ادامه خواهد داد.

خودمان برای آینده کشور تصمیم بگیریم
قهرمان مراغی دوومیدانی کشورمان که جزو رای‌اولی‌هاست از ملت کشورمان به خصوص ورزشکاران درخواست می‌کند که در انتخابات روز جاری حضور حداکثری داشته باشند و نگذارند دیگران برای آنان تصمیم بگیرند.

«امیررضا ثمودی» اضافه کرد: باید به واسطه یک انتخاب آگاهانه سرنوشت خودمان را با اتحاد و همدلی رقم بزنیم.

به گزارش ایرنا جمع دیگری از ورزشکاران مراغی نیز با صدور بیانیه حضور حداکثری و آگاهانه در انتخابات را پیروی از خط امام (ره)، لبیک اجابت به رهبر فرزانه انقلاب و تجدید میثاق با شهیدان به خون خفته انقلاب اسلامی عنوان کردند.

سیزدهمین دوره از انتخابات ریاست‌جمهوری و ششمین دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا امروز، ۲۸ خردادماه در سراسر کشور در حال برگزار است و هریک از رهبران فکری جامعه از زاویه نگاه خود، ملت را به حضور حداکثری در پای صندوق رای دعوت می‌کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha