ممنوعیت تردد خودرویی شبانه زنجان در روز انتخابات لغو شد

زنجان - ایرنا - رییس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: محدودیت تردد خودرویی شبانه در روز انتخابات ( 28 خرداد) در سطح این استان لغو شد.

سرهنگ محمدحسن خلجی، روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: با توجه به امکان تمدید زمان رای گیری و فراهم شدن زمینه لازم برای حضور بی دغدغه مردم در پای صندوق‌های اخذ رای و حماسه حضور، ممنوعیت تردد خودرویی که همه روزه از ساعت ۱۰ شب تا ساعت ۳ بامداد به مرحله اجرا در می آید، فقط در شب انتخابات لغو خواهد بود.

وی اظهار داشت: محدودیت‌های تردد شبانه خودرویی از فروردین ماه در تمام شهرهای استان با رنگ بندی قرمز، نارنجی و زرد کرونایی در استان زنجان اعمال می‌شود و پس از پایان رای گیری نیز مجدد در سطح استان زنجان برقرار خواهد بود.

خلجی، تصریح کرد: روز شنبه /۲۹ خرداد ماه/ نیز بخش اجرائیات و صدور گواهینامه رانندگی پلیس راهور این استان تعطیل خواهند بود و لازم است متقاضیان از روز یکشنبه /۳۰ خرداد ماه/ برای دریافت این نوع خدمات مراجعه کنند.

وی، ادامه داد: روز شنبه، فقط بخش های تعویض پلاک و شماره گذاری وسایط نقلیه و همچنین قسمت انتظامی و تصادفات، فعال خواهند بود و به مراجعین و درخواست کنندگان، خدمات لازمه ارایه خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha