نامه انصراف زاکانی به وزارت کشور واصل نشده است

تهران- ایرنا- سخنگوی ستاد کشور با بیان این که انصراف نامزدها منوط به اعلام مکتوب انصراف به وزارت کشور از سوی نامزد یا نماینده تام الاختیار او است گفت: از زاکانی نامه انصرافی به وزارت کشور واصل نشده است.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، سید اسماعیل موسوی، سخنگوی ستاد انتخابات کشور در پی پرسش‌های مکرر خبرنگاران درباره خبر انصراف علیرضا زاکانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد؛ تا این لحظه فقط انصراف یک نامزد ریاست جمهوری یعنی محسن مهرعلیزاده به وزارت کشور واصل شده که مراتب آن در اطلاعیه شماره ۱۷ ستاد انتخابات کشور، اعلام شده است.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور افزود: بر اساس تبصره ذیل ماده ۵۵ قانون انتخابات ریاست جمهوری، هریک از داوطلبان ریاست جمهوری در صورت تمایل به انصراف از داوطلبی باید شخصاً و یا از طریق نماینده تام الاختیار خود و به صورت کتبی انصراف خود را به وزارت کشور اعلام نمایند.

دبیر ستاد انتخابات کشور خاطر نشان کرد: با توجه به عدم وصول انصراف مکتوب از سوی علیرضا زاکانی به وزارت کشور، از نظر وزارت کشور، او منصرف شناخته نمی شود و کماکان نامزد انتخابات ریاست جمهوری برشمرده می‌شود و بالتبع، برنامه های تبلیغاتی وی از صدا و سیما پخش می شود.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha