مجوزهای بکارگیری ۵۶۸ نیروی قرارداد کارمعین برای شهرداری‌های پنج استان

تهران - ایرنا - معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: در راستای اجرایی شدن مجوز اخذ شده از سازمان اداری و استخدامی کشور، مجوز بکارگیری ۵۶۸ نیروی قرارداد کارمعین برای شهرداری‌های استان‌های گیلان، خراسان شمالی، بوشهر، اصفهان و یزد صادر شد.

به گزارش ایرنا از سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، مهدی جمالی نژاد روز چهارشنبه با بیان خبر فوق توضیح داد: این مجوز از میان افراد واجد شرایط که به صورت غیرمستقیم در شهرداری‌ها در حوزه ستادی، مناطق و سازمان‌های وابسته در مشاغل کارمندی مشغول به کار بوده اند، بر اساس شاخص های تعیین شده شامل مدرک تحصیلی، سابقه خدمت و مصاحبه کتبی، به ترتیب نمره فضلی و رعایت شرایط احراز در سقف سهمیه تخصیصی سازمان اداری واستخدامی کشور اعطا گردیده است.
 
وی افزود: بررسی صدور مجوز شهرداری اصفهان و شهرداری بوشهر پس از برگزاری آزمون کتبی و ارزیابی شاخص های مربوطه و طی فرایندهای لازم مورد اقدام قرار می گیرد و مجوز بکارگیری نیروی قرارداد کار معین در این شهرداری ها نیز در سقف تعیین شده صادر خواهد شد.
 
وی ابرازامیدواری نمود که با همکاری و تلاش سایر شهرداری‌ها و دفاتر امور شهری و شوراهای استانداری ها و تسریع در ارسال اطلاعات مورد نیاز، روند اعطای مجوز به کارگیری نیروی قرارداد کار معین در تمامی شهرداری‌های کشور سرعت بیشتری بگیرد تا در کمترین زمان ممکن شاهد ساماندهی بخش بزرگی از نیروی انسانی شهرداری‌ها باشیم.
 
شایان ذکر است مجوز بکارگیری نیروی قرارداد کار معین در شهرداریها پیش از این برای شهرداری قم و شهرداریهای استان های خراسان جنوبی، هرمزگان و کرمان صادر شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha