رییس انجمن آشوریان تهران :برای ایرانی مقتدر رای خواهم داد

تهران-ایرنا- رییس انجمن آشوریان تهران با تاکید بر اینکه برای ایران قوی رای خواهم داد، گفت: برای اینکه ثابت کنم مدعیان حقوق بشر قیم من نیستند و خودمان سرنوشت ایرانمان را خواهیم ساخت، رای خواهم داد.

«یوناتن بت کلیا» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه مشارکت در انتخابات باعث می شود به کشور خدشه ای وارد نشود، افزود: من رای می دهم تا ایران سربلند، سربلند بماند و چشم دشمنان ایران کور شود؛ من رای می دهم تا دست دشمنان از کشورم کوتاه شود.

وی ضمن دعوت همه هموطنان به مشارکت در انتخابات پیش رو، گفت: برای رونق تولید و کسب و کار هموطنان و بهبود وضعیت اقتصادی ایران عزیزم رای خواهم داد.

 وی با تاکید بر این موضوع که دشمنان کشورمان سالها است که با ایجاد بحران در این مرزو بوم قصد تفرقه اندازی دارند، اظهار داشت: ملت ایران در طول همه این این سال ها با وجود تحریم ها و بحران ها دست از حمایت از این انقلاب و نظام برنداشته است.

رییس انجمن آشوریان تهران با تاکید براینکه دشمن با هر ابزار و تبلیغات مخربی به دنبال سیاه نمایی خدمات نظام جمهوری اسلامی و یاس و ناامیدی در مردم برای حضور نیافتن در رویداد بزرگ و سرنوشت ساز انتخابات ۱۴۰۰ است، گفت: مردم فهیم ما باید با مشارکت آگاهانه خود به دشمن ثابت کنند که هنوز هم حافظ نظام و آرمان های والای امام راحل، رهبر معظم انقلاب اسلامی و شهدا هستند و تا پای جان از این انقلاب و دستاوردهای آن دفاع می کنند.

بت کلیا گفت: من رای می دهم و از همه شما ایرانیان و آشوریان عزیز نیز تقاضا دارم در انتخابات پیش رو شرکت کنید تا در کنار هم ایرانی مقتدر بسازیم.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی، میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha