۲۶ خرداد ۱۴۰۰،‏ ۲۲:۵۳
کد خبرنگار: 2104
کد خبر: 84370317
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

۹۰۰ ناظر بهداشتی بر شعب اخذ رای کردستان نظارت می‌کنند

سنندج - ایرنا - مدیر بهداشت محیط و حرفه‌ای دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: ۹۰۰ ناظر بهداشتی بر یک هزار و ۴۱۸ شعبه اخذ رای طی روزهای ۲۷ و ۲۸ خرداد در فرآیند برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ نظارت می‌کنند.

کمال ابراهیمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: در حال حاضر وضعیت کرونا در چهار شهرستان نارنجی و در ۶ شهرستان زرد است و برای همنی رعایت پروتکلهای بهداشتی ضروری است.

وی با تاکید بر اینکه مردم و رای دهندگان باید رعایت کاملی را مدنظر داشته باشند، افزود: ناظران بهداشتی در طول برگزاری فرآیند انتخابات نظارت مستمری خواهند داشت.

 مدیر بهداشت محیط و حرفه‌ای دانشگاه علوم پزشکی کردستان  با بیان اینکه فردا از محل شعب اخذ رای و چیدمان میز و صندلی عوامل برگزاری انتخابات و مسیر رفت و آمد رای دهندگان بازدید می شود، اضافه کرد: در صورت وجود نقایص احتمالی، تذکر لازم برای رفع آن داده خواهد شد.

ابراهیمی گفت: روز انتخابات هم ناظران در شعب اخذ رای حضور دارند و نهایت پیشگیری از تراک جمعیت را به عمل آورده و همه مسائل بهداشتی را کنترل می کنند تا بهداشت و سلامت رای دهندگان به صورت کامل تامین شود.

استان کردستان طبق سرشماری سال ۹۵ یک میلیون و ۶۰۳ هزار نفر جمعیت دارد که در ۱۰ شهرستان، ۳۲ شهر، ۳۱ بخش، ۸۶ دهستان و یک هزار و ۶۹۷ روستا زندگی می‌کنند.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا ۲۸ خرداد برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha