طارمی: ثمره تغییر نسل کی‌روش در تیم ملی را الان می‌بینید

تهران- ایرنا- مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: بعد از هشت سالی که کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال بود و با همه کارهایی که برای پیشرفت این فوتبال انجام داد، نسل فوتبالیست‌های ایرانی عوض شد و ثمره‌ اقدامات او را الان در تیم ملی می‌بینید.

به گزارش ایرنا، مهدی طارمی در حاشیه مراسم تجلیل از تیم ملی اظهار داشت: همه تیم‌ها تلاش می‌کنند، کار می‌کنند تا به جام جهانی صعود کنند و فکر نمی‌کنم فرقی بین تیم‌ها باشد.

وی درباره اتمام قرارداد اسکوچیچ خاطرنشان کرد: من به عنوان بازیکن، بازی می‌کنم و کار مدیریت را به مدیران می‌سپارم.

مهاجم تیم ملی در ادامه بیان داشت:  ناامید نشده بودیم و مطمئن بودیم که صعود می‌کنیم. شاید یکسری ناامید شده بودند اما بازیکنان ناامید نشده بودند ولی نمی‌شد قبل از صعود صحبتش را مطرح کنیم. شما دیدید، ما تلاش کردیم تا بهترین عملکردمان را برای مردم عزیز انجام بدهیم و خدا را شکر به مرحله بعد صعود کردیم.

مهاجم پورتو در ادامه درباره جدایی کارلوس کی‌روش و اینکه آیا دوباره به روندی که در زمان او داشتیم برخواهیم گشت یا خیر، تصریح کرد: بعد از آن اتفاق، خیلی سخت است که روند را به آن شکل دنبال کنیم. امیدوارم هر اتفاقی رخ می‌دهد، خوشایند باشد. دل مردم را برای چند روز شاد کنیم و به جام جهانی صعود و در جام جهانی هم خوب بازی کنیم. شاد کردن دل مردم بزرگترین نعمتی است که خداوند می‌تواند به ما بدهد. 

طارمی درباره شرکت در انتخابات ریاست جمهوری گفت: به نظرم شرکت در این انتخابات واجب است. شما اگر در انتخابات شرکت نکنید هر بلایی در آینده سر این کشور بیاید چه خوب باشد و چه بد، حق نظر دادن ندارید. مردم  بررسی کنند و ببینید که چه کسی صلاحیت دارد و به آن رای بدهند. اگر مردم رای ندهند بعدها حق گلایه از شرایط موجود را ندارند. باید خیلی منطقی فکر کنند و به فردی که صلاحیت رئیس جمهور شدن را دارد رای بدهند.  مردم ما حق شان بالاتر از این  حرف‌هاست که در این دوران گذرانده‌ایم و امیدوارم بهترین اتفاق‌ها برای مردم ما رقم بخورد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha