امیری: هر تصمیمی به غیر از ابقای کادر فنی به ضرر تیم ملی است

تهران- ایرنا- هافبک تیم ملی فوتبال ایران گفت: الان هر تصمیمی به غیر از ابقای کادر فنی می‌تواند به ضرر تیم ملی باشد؛ این نظر شخصی من است.

به گزارش ایرنا، وحید امیری در حاشیه مراسم تجلیل از تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: خوشبختانه با دعای خیر مردم اتفاقات خیلی خوبی افتاد، ولی هنوز راه خیلی دراز است و باید خیلی بیشتر زحمت بکشیم و تلاش کنیم. نیاز است مثل همین چهار بازی تمام مسوولان پشت تیم بیایند و مردم دعا کنند تا به جام جهانی صعود کنیم. به هر حال همه عوامل دست به دست هم دادند. آنقدر که از لحاظ غرور ملی به ما برخورده بود و همه بچه‌ها مصمم شده بودند. از کار و تلاش زیاد کادر فنی و بازیکنان که با رطوبت بالا و آب و هوای شرجی توانستند این نتیجه را رقم بزنند، نباید گذشت.

وی درباره ماندن یا رفتن اسکوچیچ پس از پایان قراردادش خاطرنشان کرد: الان هر تصمیمی به غیر از ابقای کادر فنی می‌تواند به ضرر تیم ملی باشد. این نظر شخصی من است. تیم ملی چهار بازی در این مرحله و چند بازی دوستانه داشته و تا حدودی این انتظارات برآورده شده است. الان  شاید زمان جابه‌جایی نباشد، چون اگر اتفاقی رخ دهد به فوتبال ملی لطمه خورده است. الان شرایط برای تغییر کادر فنی فراهم نیست. حالا جای این صحبت‌ها نیست تا در این برهه که دو ماه بیشتر فرصت نیست، تیم ملی را وارد حاشیه کنیم.

امیری در پایان درباره مصدومیتش اذعان داشت: از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شدم ولی خوشبختانه با تصمیم کادر پزشکی تیم ملی شرایطم خیلی بهتر است. باید شرایطم را بررسی کنم تا ببینم به بازی لیگ می‌رسم یا خیر.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha