کنعانی‌زادگان: دوست داریم اسکوچیچ سال‌ها کنار تیم ملی باشد

تهران- ایرنا- مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت: اسکوچیچ زحمت کشید و ما کنار او خیلی چیزها یاد گرفتیم و دوست داریم سال‌ها کنار تیم ملی باشد.

به گزارش ایرنا، محمدحسین کنعانی‌زادگان در حاشیه مراسم تجلیل از ملی‌پوشان اظهار داشت: وضعیت آب و هوایی بحرین کمی بهتر از کیش بود و رطوبت آنچنانی نداشت. از طرفی اینکه بازی‌ها در شب برگزار می‌شد، برای ما بهتر شد. 

وی در ادامه افزود: بیشتر بازیکنان سال‌ها کنار هم بازی کرده‌اند. از تیم‌های ملی پایه گرفته تا بزرگسالان و شناخت کافی از هم داشتند. مربی خیلی خوبی هم به تیم ملی اضافه شد و خیلی چیزها از او و دستیارانش یاد می‌گیریم. 

مدافع تیم ملی فوتبال درباره ماندن یا نماندن اسکوچیچ خاطرنشان کرد: این مسائل به من مربوط نمی‌شود، اما اسکوچیچ زحمت کشید. ما کنار او خیلی چیزها یاد گرفتیم و دوست داریم سال‌ها کنار تیم ملی باشد. چیزی که ما دیدیم، تلاش کادر فنی برای شاد کردن مردم بود که خدا را شکر این اتفاق افتاد. 

وی درباره سخت‌ترین بازی تیم ملی گفت: همه بازی‌ها برای ما سخت بود و نمی‌توانیم بگوییم یک بازی از بازی دیگر سخت‌تر بود. همه می‌خواستند با تمام قوا برابر ایران قرار بگیرند که خوشبختانه توانستیم با بازی‌های خوب نتیجه بگیریم. 

کنعانی‌زادگان در پاسخ به این سوال که دوست دارد در مرحله نهایی با کدام تیم‌ها هم‌گروه شود، گفت: برای تیمی که می‌خواهد به جام جهانی برود، فرقی نمی‌کند برابر کدام تیم‌ها قرار بگیرد. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha