۲۶ خرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۸:۴۵
کد خبرنگار: 2126
کد خبر: 84370290
۰ نفر

برچسب‌ها

تامین برق مطمئن برای شعب اخذ رای مشهد

مشهد- ایرنا- معاون بهره‌برداری و نگهداشت شرکت توزیع نیروی برق مشهد گفت: همه تمهیدات لازم برای تامین برق مطمئن و پایدار هزار و ۹۰۰ شعبه اخذ رای انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی و میاندوره مجلس خبرگان رهبری در حوزه زیر پوشش این شرکت شامل مشهد و شهرستان طرقبه و شاندیز اندیشیده شده است.

عباس آذری روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: در این دوره از انتخابات، ۳۰۰ نفر از پرسنل شرکت با ۹۰ دستگاه خودرو سبک و سنگین در قالب گروه های اتفاقات و عملیات مراکز بهره برداری نواحی ۱۰ گانه و ادارات برق ملک آباد،  مهرگان، توس و رضویه گروه های نگهداری و تعمیرات شبکه های هوایی و زمینی فشار ضعیف و فشار متوسط ستاد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل،  دفتر آی‌تی و امور دیسپاچینگ و فوریت های برق تا پایان فرآیند انتخابات و شمارش آرا حضور خواهند داشت.

وی بیان کرد: در زمان برگزاری انتخابات نیز ۱۰ دستگاه مولد اضطراری ۲۵۰KVA و ۲۵ دستگاه مولد ۵KW برای تأمین برق اضطراری شعب اخذ رأی آماده به کار است.

معاون بهره برداری و نگهداشت شرکت توزیع نیروی برق مشهد گفت: ستاد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل این شرکت در فرمانداری های شهرستان های مشهد و طرقبه و شاندیز و بخشداری های تابعه، نسبت به استقرار مولد اضطراری و گروه های کشیک ویژه اقدام کرده است، لذا تمام شعب اخذ رأی در شهرستان مشهد مورد بازدید گروه های عملیاتی این شرکت قرار گرفته و مسیرهای تأمین شعب اخذ رأی نیز کنترل و پایش شده است.

آذری تاکید کرد: با توجه به اهمیت موضوع و لزوم تأمین برق مطمئن برای شعب  اخذ رأی، تمامی تمهیدات لازم و تجهیزات مورد نیاز در نظر گرفته شده است تا در هیچ شرایطی شعب با مشکل قطع برق مواجه نشوند.

تعداد مشترکان شرکت توزیع برق مشهد یک میلیون و ۶۵۰ هزار نفر و طول شبکه آن حدود ۱۷ هزار کیلومتر است.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ششمین دوره‌ شوراهای اسلامی شهر و روستا و دومین میاندوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری ۲۸ خردادماه در پنج هزار و ۷۳ شعبه اخذ رای، ۸۷ شهر و ۲ هزار و ۵۸۶ روستای خراسان رضوی برگزار می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha