دعوت خانه مطبوعات و رسانه‌های کشور از مردم برای شرکت در انتخابات

تهران - ایرنا - خانه مطبوعات و رسانه های کشور با صدور بیانیه‌ای از مردم دعوت کرد تا با حضور خود در انتخابات ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ «روز تجلی اراده ملی و جلوه مردم سالاری دینی » را با دیگر رقم بزنند.

به گزارش چهارشنبه شب ایرنا از خانه مطبوعات و رسانه های کشور، در این بیانیه آمده است: انتخابات تجلی اراده ملی و بهترین و زیباترین جلوه بلوغ ملتی است که چشم امید به افق‌های خوشبختی، نیک‌اندیشی و مردم‌سالاری دوخته‌اند. 
ملتی که با سخاوت و شجاعت تمام، گردنه‌های صعب را درنوردیده تا سرافرازانه آینده‌ای تابناک را برای فرزندان خود ترسیم نماید. اینک که کشور عزیز و زیبای ایران اسلامی‌مان گام در مسیر سیزدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری می‌گذارد تا رنگین کمانی از عشق، مهر و معرفت را در خاطرات خوب هموطنان نمایان کند، ضرورت دارد تا همه اقشار ملت قهرمان ایران، برای ناکامی دشمنان قسم خورده خود در میعادگاه ۲۸ خردادماه پای صندوق‌های رأی رفته و جلوه‌ای زیبا از مردم‌سالاری و میهن‌دوستی ایران اسلامی را به همه جهانیان نشان دهند. 
خانه مطبوعات و رسانه‌های کشور از همه هموطنان عزیز، خصوصاً اهالی روشن‌اندیش و پاک‌نهاد رسانه می‌خواهد تا ضمن تشویق و ترغیب دیگر عزیزان،‌ در این آزمون تاریخی حضور یافته و صورتی زیبا از این جشن و اقتدار ملّی را به نمایش بگذارند.

انتخابات ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ در یک نگاه

به گزارش ایرنا، سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ایران ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ همزمان با انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، اولین میان‌دوره‌ای یازدهمین مجلس شورای اسلامی (برای ۱۱ حوزه انتخابیه؛ آستانه اشرفیه، تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس، تفرش، بهار و کبودرآهنگ، گچساران و میانه و برای شش کرسی مجلس شورای اسلامی) و دومین میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری (برای ۴ حوزه انتخابیه؛ تهران، خراسان رضوی، قم و مازندران) برگزار خواهد شد.

سعید جلیلی، محسن رضایی میرقائد، سیدابراهیم رییسی، سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی ، عبدالناصر همتی پنج نامزد انتخابات ریاست جمهوری هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha