ملی پوشان شنا وارد صربستان شدند

تهران- ایرنا- اعضای تیم ملی شنا ایران امروز (چهارشنبه) برای حضور در مسابقات شنا انتخابی المپیک وارد بلگراد صربستان شدند.

به گزارش ایرنا از فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ ملی پوشان شنای ایران که برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک عازم کشور صربستان شده بودند، امروز (چهارشنبه) وارد بلگراد شدند. تیم ملی ایران متشکل از مهدی انصاری، بنیامین قره‌حسنلو، سینا غلام‌پور و متین بالسینی به همراه کادر فنی راهی این مسابقات شدند تا برای کسب ورودی المپیک با حریفان خود به رقابت بپردازند.

این رقابت ها با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی برگزار خواهد شد و ملی پوشان ایران که روز گذشته پیش از اعزام تست داده اند. طبق برنامه ریزی مسوولان مسابقات، اعضای تیم ملی ایران برای اقامت راهی هتل شدند تا پس از استراحت روزهای شنبه و یکشنبه (۲۹و ۳۰خرداد) برای کسب سهمیه المپیک توکیو تلاش کنند.

طبق برنامه ریزی انجام شده از سوی کادر فنی تیم ملی شنا ایران، مهدی انصاری در ماده های ۵۰ و ۱۰۰ پروانه ، بنیامین قره حسنلو و سینا غلامپور در ماده های ۵۰ و ۱۰۰ آزاد و متین بالسینی در ماده های ۵۰ و ۴۰۰ آزاد و ۱۰۰ و ۲۰۰ پروانه به آب خواهند زد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha