محدودیت های تردد ۲۷ تا ۲۹ خرداد در همدان اعلام شد

همدان- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: به منظور برگزاری انتخابات، محدودیت تردد در خیابان شکریه، ورزش و بلوار ارم در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری اعمال می شود

سرهنگ علی فکری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اجازه تردد به خودروها از ساعت ۲۱ روز پنجشنبه تا ساعت هفت صبح روز جمعه ۲۸ خرداد سالجاری در خیابان شکریه و ورزش شهر همدان داده نمی شود.

وی اضافه کرد: همچنین از ساعت ۲۱ روز جمعه تا هفت صبح روز شنبه بلوار ارم نیز توسط نیروهای پلیس مسدود شده و اجازه ورود خودروها به این مسیر تفریحی داده نمی شود.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان بیان کرد: علت ایجاد محدودیت در خیابان شکریه انتقال صندوق از این محل به شعب اخذ رای و علت اعمال محدودیت در بلوار ارم بازگرداندن صندوق ها و تجمیع آن در تالار قرآن است.

سرهنگ فکری ادامه داد: ممنوعیت تردد شبانه وسایل نقلیه در روزهای ۲۷، ۲۸ و ۲۹ خرداد به منظور برگزاری انتخابات و همچنین امکان حضور مردم در پای صندوق های رای در سطح استان شهرستان اعمال نخواهد شد.

وی افزود: طرح محدودیت تردد شبانه براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و به منظور پیشگیری از شیوع ویروس، از ساعت ۲۲ تا سه بامداد اجرا می شود و تردد خودروها در این بازه زمانی تخلف محسوب شده و متخلفان جریمه می شوند.

وی تاکید کرد: البته محدودیت ورود خودروها با پلاک غیربومی به شهرهای قرمز و نارنجی همچنان براساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا ممنوع است و خودروهای متخلف اعمال قانون می شوند.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ ۲۸ خرداد سال جاری برگزار می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha