آموزش و پرورش دغدغه اصلی رییس جمهوری آینده باشد

تهران- ایرنا- دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش باید به مطالبه عمومی ملت و دغدغه اصلی رییس جمهوری آینده تبدیل شود.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی شورای عالی آموزش و پرورش؛ محمود امانی طهرانی با یادآوری نقش و اهمیت انتخابات ریاست جمهوری در سرنوشت چهار سال آینده کشور، افزود: در آستانه انتخابات مهم و تاثیرگذار ریاست جمهوری هستیم. امید است انتخابات روز جمعه نتایج و ثمرات پر خیر و برکتی برای آموزش و پرورش و ملت عزیزمان ایران داشته و باعث گشایش در کار مردم شود.

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با تاکید براینکه آموزش و پرورش باید اولویت کاری رییس جمهور آینده کشور باشد، اظهار داشت: با توجه به مطالبات و دغدغه هایی که فرهنگیان عزیز در روزهای گذشته از کاندیداهای ریاست جمهوری مطرح کرده اند، این انتخابات می تواند نظام تعلیم و تربیت را به یک دغدغه و مطالبه عمومی از رییس جمهور آینده تبدیل کند. 

امانی طهرانی با یادآوری تعهد، صداقت و امانت داری فرهنگیان در برگزاری انتخابات های گذشته، گفت: هر کاری که فرهنگیان  با تمام توان در آن مشارکت و همکاری کرده اند، آن کار به نحو مطلوب انجام شده و نتایج چشمگیری در پی داشته است. 

وی تاکید کرد: رییس جمهور آینده باید به این باور برسد که آموزش و پرورش با توجه به اینکه گستره وسیعی از افراد جامعه را در بر می گیرد، اگر مورد توجه و در اولویت اصلی قرار گیرد، می تواند به یک پشتوانه قوی و مستحکم برای وی تبدیل شده و منشا تحول و خیر و برکات زیادی برای ایران اسلامی شود.

به گزارش ایرنا، سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ایران جمعه ۲۸ خرداد همزمان با انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، اولین میان‌دوره‌ای یازدهمین مجلس شورای اسلامی و دومین میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری برگزار می شود. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha