حضور ۳۰ ناظر بهداشتی در شعب اخذ رای شرق اهواز

اهواز - ایرنا - رییس مرکز بهداشت شرق اهواز گفت: علاوه بر تامین اقلام بهداشتی مورد نیاز، ۳۰ ناظر بهداشتی در شعب اخذ رای منطقه شرق اهواز حضور دارند.

امراله مردانی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: ۳۲۳ صندوق اخذ رای در منطقه شرق اهواز در نظر گرفته شده که هر کدام از ناظران ما باید به بیش از ۱۰ صندوق سرکشی کند.

وی با بیان اینکه وضعیت کرونا در اهواز شکننده است افزود: نگرانی ما از تجمع‌ها و نشست‌های خانگی نامزدهای انتخاباتی شورای اسلامی شهر است که انتظار داریم این نشست‌ها در فضای باز برگزار شود.

رییس مرکز بهداشت شرق اهواز گفت: ماموران مراکز بهداشتی به طور شبانه روز از ستادهای نامزدهای انتخاباتی سطح شهر سرکشی می‌کنند و در صورت اجرا نشدن پروتکل‌های بهداشتی به آنها تذکر می‌دهند.

مردانی با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تجمع‌های انتخاباتی و نیز در شعب رای گیری بیان کرد: تمهیدات بهداشتی لازم برای سلامت حضور مردم پای صندوق‌های رای از سوی ما در نظر گرفته شده و امیدواریم بار دیگر شاهد انتخابات باشکوهی باشیم.

وی در ادامه با بیان اینکه روند مراجعه بیماران مبتلا به کرونا به مراکز منتخب بهداشتی در اهواز نسبت به گذشته کاهش یافته اما این موضوع نباید باعث عادی انگاری مردم شود افزود: روند کاهشی بیماری نیز در سطح ثابتی باقی مانده که امیدواریم در روزهای آینده به سرعت شیب نزولی آن افزوده شود.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه ۲۸ خرداد برگزار می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha