برنامه الکترونیکی ثبت تخلفات در انتخابات استفاده می‌شود
عکس تزیینی است

اصفهان - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان گفت: برنامه(اپلیکیشن) الکترونیکی ثبت تخلفات، در انتخابات پیش‌رو در استان استفاده می‌شود.

ایوب درویشی روز چهارشنبه در ستاد انتخابات استان در محل استانداری افزود: این برنامه در اختیار بازرسان، سربازرسان و بازرسان ویژه انتخابات قرار می‌گیرد تا فرایند نظارت و کنترل با سرعت و دقت بیشتری انجام گیرد.

وی ادامه داد: بر مبنای آن هر سربازرس می‌تواند در شهرستان و استان تمام تخلفات احتمالی را رصد کند و مورد ارزیابی و بررسی قرار دهد.

 معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان تصریح کرد: هدف از استفاده از برنامه مورد اشاره، کاهش هرچه بیشتر تخلفات احتمالی است و امیدواریم سلامت انتخابات به حداکثر ممکن برسد.

درویشی خاطرنشان کرد: در انتخابات جاری، به تمام ستادها بازرس خواهیم فرستاد تا فرایند نظارت و کنترل جریان انتخابات به نحو احسن انجام شود.

وی اظهار داشت: در این دوره ۲۲۷ سربازرس و ۴۰ بازرسی ویژه فعالیت خواهند کرد و تا امروز شش جلسه اصلی با هیات بازرسی و ۷۵ جلسه آموزش وبیناری با حضور بازرسان و سربازان در استان برگزار شده است.

تولید ۸۴۸ خبر مرتبط با انتخابات در استان اصفهان

مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات بین‌الملل استانداری اصفهان نیز در این جلسه با تاکید بر نقش رسانه‌ها در برگزاری انتخابات پرشور خاطرنشان کرد: در مدت اخیر ۸۴۸ خبر تولیدی ویژه این رویداد توسط رسانه‌ها در استان تولید شده است.

عباس میرزایی نیا افزود: استانداری نیز ۱۲۲ خبر تولیدی داشت که ۷۰ خبر از این تعداد بر روی سایت وزارت کشور منتشر شد.

وی اضافه کرد: در روزهای گذشته ۴۴ اطلاعیه برای اطلاع رسانی بهتر و آگاهی بخشی صادر و ۱۳۳ فُتوتیتر با تمرکز بر فضای مجازی تولید شد.

به گزارش ایرنا، انتخابات سیزدهمین دوره رییس جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهری، روستایی و عشایری  و میاندوره‌ای پنجمین دوره خُبرگان رهبری و یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بطور همزمان ۲۸ خرداد امسال برگزار می‌شود.

شمار واجدان شرایط رای دادن در این استان در انتخابات پیشِ رو سه میلیون و ۶۳۴ هزار و ۱۱۴ نفر است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha