رئیس ستاد قاضی‌زاده هاشمی در فارس:‌ دوران چپ و راست به پایان رسیده است
عکس از آرشیو

شیراز- ایرنا- رئیس ستاد انتخاباتی سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی از نامزدهای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: امروز دوره جناح چپ و راست و اصلاح‌طلب و اصولگرا پایان یافته و زمان خدمت به مردم است.

هادی قاسم‌پور صادقی، چهارشنبه در نشست خبری با خبرنگاران در شیراز افزود: بر همین اساس از تمامی احزاب و جناح‌های مختلف در کشور و استان و همچنین اقشار مختلف مردم دعوت می‌کنیم تا برای تشکیل ‘دولت سلام’ و حمایت از آقای قاضی زاده پای کار بیایند.
وی ادامه داد: آقای قاضی زاده فردی انقلابی است که فارغ از هر جناح سیاسی تمام تلاش خود را برای تحقق و اجرایی کردن بیانیه گام دوم انقلاب به کار خواهد گرفت.
او اضافه کرد: این نامزد انتخابات ریاست جمهوری معتقد است که دوره آزمون و خطا گذشته و دولت منتخب باید دولتی جوان باشد تا بتوان تحول عظیمی در عرصه مدیریت امور کشور ایجاد کرد.
وی تصریح کرد: طبق فرمایش‌های رهبر معظم انقلاب، جوانان میدان دار اصلی گام دوم انقلاب هستند و لذا باید به جوانان میدان داد و مدیریت امور مهم کشوری را به نخبگان و جوانان سپرده شود.
قاسم‌پور صادقی گفت: قطعا جوانان و نخبگان می‌توانند به تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب کمک کنند و بدون شک جوانان نقش بسیار مهم و تاثیرگذاری در راستای تحقق اهداف این بیانیه دارند و با استفاده از نیروی جوان می‌توانیم زمینه رشد و تعالی کشور در عرصه های مختلف را فراهم کرد.
او افزود: باید احساسات را کنار بگذاریم و به کسی رای دهیم که برنامه دارد و برای حمایت از مردم وارد میدان شده تا بتوانیم از این طریق دولت جوان را تشکیل دهیم تا اهداف تعیین شده در بیانیه گام دوم انقلاب به نتیجه برسد.
وی اظهار داشت: به جرات می‌توان گفت آقای قاضی زاده با برنامه‌ترین و جوان‌ترین کاندیدای این دوره از انتخابات ریاست جمهوری است که در نظر دارند تا از ظرفیت تمام جناح‌ها در جهت پیشرفت و توسعه کشور استفاده کنند و از منابع اقتصادی به نفع جوانان و آیندگان بهره ببرند.
انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات ششمین دوره شوراهای شهر و روستا جمعه ۲۸ خردادماه جاری برگزار می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha