یکهزار و ۴۰۰ رای اولی "سلسله" در تعیین سرنوشت سیاسی کشور سهیم می‌شوند

خرم‌آباد - ایرنا - رئیس اداره آموزش و پرورش سلسله گفت: یکهزار و ۴۰۰ رای اولی این در شهرستان امسال با حضور در انتخابات ۲۸ خرداد در تعیین سرنوشت سیاسی خود و کشور سهیم می‌شوند.

علی پناه امیری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: حضور رای اولی‌ها در انتخابات می‌تواند در افزایش شور و نشاط فضای سیاسی کشور موثر باشد.

وی با اشاره به وضعیت کرونا و لزوم پرهیز از تجمعات عنوان کرد: با توجه به لزوم پیشگیری از شیوع ویروس، اجرای این برنامه ها در شبکه شاد انجام و تاکنون نشست های مختلفی در این شبکه برای افزایش بلوغ سیاسی و بصیرت افزایی رای اولی ها با هدف تشویق، ترغیب و آگاهی بخشی آنان برگزار شده است.

وی با تاکید بر اینکه حضور حداکثری رای اولی ها پای صندوق های رای موجب افزایش آرا خواهد شد، بیان کرد: آموزش و پرورش رسالت‌های تربیتی مهمی را در قبال دانش آموزان بر عهده دارد که در این راستا  باید نسبت به هدایت آنان برای تصمیم گیری، انتخاب گزینه اصلح و همچنین مشارکت حداکثری اقدام کند.

امیری با اشاره به اینکه تمامی انتخابات نظام مقدس جمهوری اسلامی از اهمیت خاصی برخوردار بوده اند، افزود: انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری از حساسیت ویژه ای برخوردار است چرا که دشمنان انقلاب همچون انتخابات گذشته اما به صورت گسترده تر مردم را به عدم شرکت در این رویداد دعوت کرده اند.

وی ادامه داد: فرهنگیان به عنوان قشری که از اعتماد عمومی جامعه برخوردار هستند باید نسبت به حضور پرشور مردم در انتخابات تلاش کنند.

۱۱۴ شعبه برای جمع آوری آرای مردم شهرستان سلسله در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا پیش بینی شده است و انتخابات شوراها در ۱۳۶ روستای آن برگزار می گردد.

شورای شهر فیروزآباد و الشتر هریک پنج کرسی دارند.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد جاری همزمان با سراسر کشور در لرستان برگزار می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha