۷۴۰ کانون بسیج فرهنگیان از آحاد مردم برای شرکت در انتخابات دعوت کردند

تهران-ایرنا- ۷۴۰ کانون بسیج فرهنگیان در بیانیه‌ای از آحاد مردم برای شرکت در جشن ملی بلوغ سیاسی ایرانیان و انتخابات خرداد ماه ۱۴۰۰ دعوت کردند.

به گزارش روز چهارشنبه سازمان بسیج فرهنگیان کشور، این سازمان در این بیانیه آورده است: ملت شریف ایران؛ همان گونه که می دانید انتخابات خرداد ماه ۱۴۰۰ را می توان به دلایل مختلف یکی از مهمترین و سرنوشت سازترین انتخابات جمهوری اسلامی ایران از ابتدا تاکنون ارزیابی کرد؛ چرا که از یک سو نشانه های سقوط شیطان بزرگ نمایان تر از گذشته بر همگان آشکار شده و ازیک سو شرایط سخت اقتصادی که ناشی از سوء مدیریت داخلی و تحریم‌های ظالمانه است؛ بر آینده پر فروق ایران سایه افکنده است.

این بیانیه می افزاید: ما فرهنگیان بسیجی سراسر کشور، صمیمانه از شما عزیزان دعوت می کنیم در جشن ملی بلوغ سیاسی ایرانیان شرکت پرشور و آگاهانه داشته باشید؛ چرا که آن را پاسداشت و قدردانی از خون پاک مدافعان حریم و حرم، مدافعان سلامت و مدافعان تعلیم و تربیت دانسته و نقشه‌های کور دشمنان ایران و ایرانی را خنثی خواهد کرد.

به گزارش ایرنا، سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ایران جمعه ۲۸ خرداد همزمان با انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، اولین میان‌دوره‌ای یازدهمین مجلس شورای اسلامی و دومین میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری برگزار می شود. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha