سفیرایران از ستاد مدیریت کرونا در پاکستان بازدید کرد

اسلام‌آباد - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان طی بازدید از ستاد ملی عملیات و مدیریت مبارزه با کرونا این کشور، در جریان اقدامات دولت پاکستان برای مقابله با ویروس همه گیر کووید-۱۹ و پیشرفت‌های حاصله از اجرای طرح واکسیناسیون کرونا قرار گرفت.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، «سید محمدعلی حسینی» به دعوت مسوولان ستاد ملی مبارزه با کرونا در پاکستان موسوم به (ان سی او سی) از این مرکز بازدید کرد و آخرین تحولات مربوط به مبارزه با شیوع کرونا را مورد بررسی قرار داد.

سفیر کشورمان در جریان این بازدید از اقدامات پاکستان برای مقابله با شیوع کرونا و پیشبرد طرح واکسیناسیون مردم در برابر این ویروس همه گیر آگاه شد.

حسینی در حساب کاربری خود در توییتر نیز نوشت: تلاش‌های پاکستان برای جلوگیری از اشاعه ویروس کرونا و اجرای واکسیناسیون در ایالات مختلف این کشور قابل اطمینان است.

سفیر ایران در پاکستان ابراز امیدواری کرد که با همکاری همگانی ویروس کووید-۱۹ هرچه زودتر ریشه کن شود.

سفیرایران از ستاد مدیریت کرونا در پاکستان بازدید کرد

همزمان سخنگوی سازمان هواپیمایی کشورمان نیز از رفع تعلیق پروازهای پاکستان به ایران خبر داد و گفت: اکنون محدودیت پروازی به ۳۹ کشور همچنان وجود دارد.

«محمدحسن ذیبخش» روز گذشته اعلام کرد: براساس تصمیمات وزارت بهداشت در خصوص پروتکل‌های مراقبت بهداشتی مرزی در مسافرت‌های هوایی، کشورهای فرانسه و پاکستان از فهرست کشورهای ویژه خارج شد.

ستاد ملی مدیریت و مبارزه با کرونا در پاکستان (NCOC) هفته گذشته اعلام کرد که تاکنون ۱۰ میلیون نفر از شهروندان این کشور در برابر ویروس کرونا واکسینه شده‌اند.

دولت پاکستان از کاهش میزان ابتلا به ویروس کرونا و همچنین مرگ و میر بیماران کرونایی خبر داده و تاکید کرد که وضعیت فعلی تنها با همکاری مردم و پیروی آنان از مقررات بهداشتی پایدار خواهد ماند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha