تاکید علمای شیعه و اهل سنت تایباد بر حضور حداکثری در انتخابات

مشهد- ایرنا- جمعی از علمای شیعه و اهل سنت تایباد در خراسان رضوی روز چهارشنبه در بیانیه ای اعلام کردند: مردم ایران با حضور حداکثری و مدبرانه خود در انتخابات ۲۸ خرداد ماه، امید و اقتدار ملی را با وحدت و انسجام خود تقویت کرده و ناامیدی را بر همه بدخواهان مردم ایران اسلامی تحمیل خواهند کرد.

در این بیانیه که روز چهارشنبه نسخه ای از آن به ایرنا ارسال شد آمده است: در این شرایط بسیار حساس و سرنوشت ساز جبهه کفر، الحاد، نفاق و همه مستکبران و جهانخواران جنگ احزاب به راه انداخته و سعی دارند حضور حداکثری مردم ایران را در انتخابات پیش رو که حق و تکلیف هر ایرانی آزاده است کمرنگ تر از دوره های قبل کنند.

این بیانیه می افزاید: از همه کسانی که دل در گرو عزت، اقتدار و سرافرازی ایران اسلامی دارند می خواهیم با یاس و نامیدی مبارزه کنند و با شرکت گسترده، فعال، انسانی و انقلابی خود در این رویداد بین المللی شرکت کرده و بار دیگر نقشه های شوم دشمنان را خنثی کرده و اعلام کنند خط سازش با استکبار و ظالمان، خط ذلت و خفت است و خط مقاومت و ایستادگی در مقابل ستمگران خط انبیاء، اولیاء، شهدا و صلحاست.

" عقل، منطق، احساسات، دین، حریت و آزادی همه ما را به شرکت در این انتخابات عزت بخش فرا می خواند باشد که با این انتخابات سالم و قانونمند و گزینش افرادی اصلح، بار دیگر بصیرت، غیرت، مقاومت و ولایتمداری خود را به رخ جهانیان، از دوست و دشمن بکشیم و امام و شهیدان را مسرور کنیم."

علمای شیعه و اهل سنت تایباد همچنین در این بیانیه از همه کسانی که در برگزاری صحیح و سالم انتخابات نقش داشته و در حفظ آرای مردم می‌کوشند قدردانی کرده اند.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری به همراه ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، میان دوره ای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری ۲۸ خرداد ماه به طور همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.
شهرستان ۱۳۸ هزار نفری تایباد در ۲۲۵ کیلومتری جنوب شرقی مشهد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha