سران طوایف سیستان و بلوچستان مردم را به مشارکت در انتخابات دعوت کردند

زاهدان- ایرنا- سران طوایف، معتمدان، ریش‌سفیدان و نخبگان سیستان و بلوچستان با انتشار بیانیه‌ای از مردم این استان برای حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات ۱۴۰۰ دعوت کردند.

به گزارش ایرنا در بیانیه مشترک سران طوایف، معتمدان، ریش‌سفیدان و نخبگان سیستان و بلوچستان در خصوص انتخابات ۱۴۰۰ که نسخه‌ای از آن روز چهارشنبه به ایرنا نمابر شده آمده است: مردم شریف و عزیز سیستان و بلوچستان انتخابات یکی از مصادیق مهم همبستگی و اتحاد و نمایش اراده خود به دشمنان قسم خورده این مرز و بوم بوده و سبب ایجاد همدلی و اثرگذاری در تعیین سرنوشت استان و کشور می شود. 
انتخابات بهترین صحنه برای استفاده از حق خود در تعیین سرنوشت و پیگیری مطالبات قانونی در استان و کشور است و مردمان سیستان و بلوچستان در مقاطع مختلف حضور فعال و اثرگذاری در انتخابات داشته و نقشه‌های دشمنان و کسانی که با بزرگنمایی مشکلات و کاستی‌ها به دنبال ایجاد تفرقه تجزیه و ایجاد بدبینی بین قوم بلوچ و سیستانی بوده را خنثی کرده‌اند.
رهبر معظم انقلاب فرمودند:« کسانی که مردم را از رفتن پای صندوق های رای منع و یا القاء به بی‌فایده بودن انتخابات را می کنند دروغ می‌گویند که دلسوز مردم هستند بنابراین به حرف آنان اعتنا نکنید.»

ما ضمن اعلام حضور پرشور خود در انتخابات و دعوت از همه اقشار مردم برای شرکت در این رزمایش همدلی به نمایندگی از مردم غیور استان سیستان و بلوچستان اعلام می‌کنیم که با حضور حداکثری در انتخابات به دشمنان قسم خورده این مرز و بوم در عمل نشان خواهیم داد که این استان پایتخت وحدت اسلامی و از حق تعیین سرنوشت خود نخواهد گذشت. 
از مسوولان و رییس جمهوری منتخب مردم نیز درخواست می‌کنیم با تمام توان و با استفاده از نیروهای جوان و مومن نسبت به توسعه، پیشرفت و آبادانی این استان تلاش کند چرا که در پیشگاه خداوند متعال باید پاسخگو باشند.

سران طوایف سیستان و بلوچستان مردم را به مشارکت در انتخابات دعوت کردند

سران طوایف سیستان و بلوچستان مردم را به مشارکت در انتخابات دعوت کردند

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha