حضور گسترده مردم در انتخابات تاریخ ساز است

تهران- ایرنا- شورای دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان تهران با صدور بیانیه ای خواستار حضور گسترده مردم در انتخابات شد و آن را در لحظه های مهم و سرنوشت ساز، حضوری تاریخ ساز و حماسه آفرین عنوان کرد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها، در ادامه این بیانیه آمده است: با گذشت بیش از چهار دهه از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، این واقعیت بر همگان روشن است که صندوق های رأی، یکی از راهکارهای مهم برای مشارکت مردمی در تعیین حاکمیت و در ابعاد مختلف نظام اسلامی بوده است. چراکه یکی از پایه های مهم نظام اسلامی، حضور و مشارکت عموم مردم در مدیریت کلان کشور است و مردم به فرموده بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ولی نعمتان این انقلاب هستند و میزان رای آنان است.

این بیاینه می افزاید: از این رو انتخابات، در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همیشه در اولویت بوده و هیچ یک از حوادث و بحران ها، باعث عدم برگزاری انتخابات و یا تعویق آن نشده و حتی در سخت ترین شرایط، جلوه های مردمسالاری دینی و اقتدار کشور عزیزمان را متبلور ساخته است.

این بیانیه تاکید کرد: اینک با گذشت اربعینی از سال های پرشکوه انقلاب اسلامی، در آستانه انتخابی دیگر هستیم. اتفاق مهمی که رهبر معظم انقلاب از آن به عنوان لیله القدر انقلاب یاد می کنند؛ افتخاری که باری دیگر در جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰، مردم عزیز ایران اسلامی با حضور خود پای صندوق های رای خلق خواهند کرد و با مشارکت خویش دشمنان را ناامید ساخته و نشان خواهند داد که همواره در لحظه های مهم و سرنوشت ساز، حضوری تاریخ ساز و حماسه آفرین خواهند داشت.

در خاتمه این بیانیه تاکید شده است: از این رو ما به عنوان شاگردان مکتب روح الله و در لبیک به سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی، همگان را به حضور پرشور در انتخابات دعوت کرده و از عموم دانشگاهیان و به ویژه استادان گرانقدر می خواهیم در راستای این رسالت ملی، عموم جامعه را به آمدن پای صندوق های رای که میراث انقلاب اسلامی ایران و ثمره خون شهیدان این دیار پر افتخار و سربلند است، تشویق کنند تا با روی کارآمدن دولتی کارآمد و توانمند، عرصه های مختلف تحول و اشتغال و تولید و نوآوری پیش روی ملت ایران گشوده شود. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha