حل مشکلات کشور در گرو ورود مجموعه‌ای پرانگیزه به دستگاه اجرایی است

تهران- ایرنا- دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با صدور پیامی ضمن دعوت کتابداران، کارکنان و اعضای کتابخانه‌های عمومی کشور به حضور در انتخابات ۲۸ خردادماه، حل مشکلات کشور را ورود مجموعه‌ای تازه نفس و پرانگیزه به دستگاه اجرایی کشور دانست.

به گزارش روز چهارشنبه گروه فرهنگی ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، در پیام علیرضا مختارپور آمده است: به لطف عنایت الهی و به کوری چشم بدخواهان این دین و آیین و سرزمین، نظام جمهوری اسلامی ایران روز جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ سیزدهمین دوره انتخابات رئیس جمهوری خود را برگزار خواهد کرد. ملت بصیر و آگاه ایران صرف نظر از تمامی اختلاف سلیقه ها و تعدد آراء و نظرات، در یک موضوع وحدت نظر دارند و آن دوست داشتن و مهرورزی به این سرزمین و مهد تمدن و فرهنگ و ادب است.

حل مشکلات فراوان و متعدد که بعضی ناشی از کین توزی دشمنان تحریم‌گر، و برخی ناشی از بلایای طبیعی و شیوع بیماری، و بعضی نیز ناشی از کم‌کاری ها و عدم شناخت اولویت‌ها و در یک کلام عدم کارآیی‌ها است، تنها یک راه دارد و آن شرکت در انتخابات برای نوسازی و ورود مجموعه ای تازه نفس و پرانگیزه به دستگاه اجرایی کشور است.

مختارپور در ادامه پیام خود گفت: از کتابداران و کارکنان و اعضای کتابخانه های عمومی کشور دعوت می کنم تا نسبت به احقاق حق و ادای تکلیف خود در انتخابات ریاست جمهوری، شورای شهر و روستا، میان دوره ای مجلس خبرگان و میان دوره ای مجلس شورای اسلامی شرکت کنند و همچون گذشته حافظ ایران عزیز باشند.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha