ورزشکاران و جوانان با مشارکت پرشور در انتخابات، دشمن را ناکام کنند

سبزوار- ایرنا- داور آسیایی و رییس هیات کبدی سبزوار گفت: ورزشکاران و جوانان در کنار آحاد مردم با مشارکت پرشور خود در پای صندوق‌های رای، ضمن نقش‌آفرینی در تعیین سرنوشت خود، دشمن را ناکام کنند.

امید صدیق مجرد روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: در شرایطی که دشمنان به انتخابات ایران چشم دوخته‌اند، مشارکت گسترده آحاد مردم در این رویداد سرنوشت ساز، خاری در چشم دشمن خواهد بود.

وی ادامه داد: دشمن از ماههای گذشته با ایجاد سناریوهای مختلف در پی کاهش مشارکت مردم در پای صندوق های رای است که حضور مردم در انتخابات همچون گذشته توطئه آنها را نقش بر آب می کند.

رییس هیات کبدی سبزوار گفت: مشارکت پرشور در انتخابات همراه با انتخاب درست، علاوه بر اینکه نویدبخش توسعه کشور است جایگاه جمهوری اسلامی در عرصه بین المللی را نیز ارتقا می دهد

وی افزود: جامعه ورزشی کشور که نسبت به سایر گروه‌ها از گستردگی بیشتری برخوردار است با حضور در پای صندوق‌های رای به اقتدار نظام جمهوری اسلامی کمک می کند.

صدیق‌مجرد ادامه داد: جامعه ورزشی و ورزشکاران همچون گذشته که در حمایت از آرمانهای امام (ره) و انقلاب حضور پررنگی در صحنه‌ها داشته اند این بار نیز به وظیفه شرعی و ملی خود در قبال نظام جمهوری اسلامی عمل می کنند.

رییس هیات کبدی سبزوار گفت: مشارکت حداکثری و حضور آگاهانه در انتخابات ضامن امنیت، اقتدار و عزت جمهوری اسلامی و خنثی شدن توطئه دشمن در ابعاد داخلی و خارجی است.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی، دومین میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و نخستین میاندوره یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۲۸ خردادماه برگزار می شود.

این انتخابات در خراسان رضوی در بیش از پنج هزار شعبه اخذ رای، ۸۶ شهر و ۲ هزار و ۳۰۰ روستای این استان برگزار خواهد شد.

مرکز شهرستان ۲۸۵ هزار نفری سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha