حوزه هنری زنجان مسابقه عکاسی رای اولی ها را برگزار می‌کند

زنجان- ایرنا - رییس حوزه هنری استان زنجان گفت: مسابقه عکاسی "رای اولی‌ها " با هدف جلب مشارکت حداکثری در انتخابات ۱۴۰۰ برگزار می شود که گروه‌های هدف می توانند متناسب با شرایط اعلام شده در این رخداد شرکت کنند.

امیر نعمتی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طبق برنامه‌ریزی انجام گرفته‌ جهت تبیین اهمیت موضوع و تاکید بر نقش مؤثر"رأی اولی‌ها" در آینده ایران و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر مشارکت حداکثری در انتخابات ۲۸ خرداد سال۱۴۰۰، فراخوان مسابقه عکاسی با عنوان "رای اولی‌ها" منتشر شده است.

وی اضافه کرد: حوزه هنری انقلاب اسلامی استان زنجان جهت انعکاس خلاقانه حضور جوانان رأی اولی و بازتاب جنبه های مختلف مردم سالاری دینی در انتخابات سال جاری برای انتخاب ریاست جمهوری و اعضای شورای شهر و روستا، به این کار مبادرت کرده است.

این مسوول ادامه داد: از دانش آموزان رأی اولی استان دعوت می‌شود برای شرکت در این مسابقه، بر طبق شرایط مطرح شده در متن فراخوان، تصاویری از حضور خود در انتخابات روز جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ را با گوشی موبایل خود ثبت و ضبط  کرده و آثار خود را به همراه مشخصات فردی تا سوم تیر امسال از طریق فضای مجازی به شماره واتساپ ۰۹۱۲۶۴۲۲۴۶۵ ارسال کنند.

وی اظهار داشت: همچنین در صورت محدودیت عکاسی در پای صندوق‌های رأی، عکس در صف‌ها و محوطه شعب نیز مورد قبول بوده و محدودیتی در تعداد ارسال آثار نیز وجود ندارد.

رییس حوزه هنری استان زنجان خاطرنشان کرد: نوآوری و ایده‌های نو، نگاه خلاقانه، ثبت تصویر فضای همدلی و حضور حماسی و رعایت کادر بندی و کیفیت خوب از اولویت‌های انتخاب خواهد بود که پس از دریافت و داوری آثار به ۱۰ نفر از برگزیدگان و عکس‌های منتخب به قید قرعه هدایا و جوایزی اهدا خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha