۲۶ خرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۳۸
کد خبرنگار: 2201
کد خبر: 84369593
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۰هزار و ۹۲ نفر در طرح مسکن ملی دزفول ثبت نام کردند

دزفول- ایرنا- رئیس بنیاد مسکن شهرستان دزفول گفت: ۱۰ هزار و ۹۲ نفر در مرحله قبل برای دریافت مسکن ملی در دزفول ثبت نام کردند که از این تعداد پنج هزار و ۴۳۲ نفر تایید شده و شرایط اخذ مسکن را داشتند.

ناصر ایزدی‌فر روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: نخستین واریزی طرح مسکن ملی ۴۰۰ میلیون ریال است که از متقاضیان ثبت نام شده یکهزار و ۳۷۴ نفر نخستین واریزی را پرداخت کردند و متقاضی موثر محسوب می‌شوند.
وی با بیان اینکه مسکن ۷۶۴ نفر از متقاضیان موثر در مهرشهر و ۶۱۰ نفر در زیباشهر است، ادامه داد: طرح مسکن ملی مهرشهر دزفول شامل پنج سایت و ۴۱ بلوک ۱۸ واحدی است که آماده سازی و زیرسازی ۲۹۶ واحد آن انجام شده و پروانه ساخت آنها صادر شده و پیمانکار شروع به کار کرده است.
رئیس بنیاد مسکن شهرستان دزفول گفت: فاز نخست طرح مسکن ملی زیباشهر نیز در قالب ۹۳ بلوک چهار واحدی است که تاکنون حدود ۲۰۰ نفر از متقاضیان انصراف داده‌اند.
وی افزود: وام یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی مسکن به این واحدها اختصاص می‌یابد و مابقی آن در طول ۲ سال ساخت اخذ خواهد شد.
ایزدی‌فر با بیان اینکه متقاضی مسکن ملی تا زمان تکمیل واحد، علاوه بر وام مسکن باید بین ۲ میلیارد و ۵۰۰ تا سه میلیارد ریال آورده پرداخت کند، اظهارداشت: طرح مسکن ملی در شهرهای تابعه  دزفول نیز در حال اجرا است.
وی افزود: طرح مسکن ملی در سالند در قالب ۷۱ بلوک ۲ واحدی اجرا می‌شود که تاکنون پروانه ساخت برای ۱۴۲ نفر صادر شده است. 
رئیس بنیاد مسکن دزفول با بیان اینکه از طرح مسکن ملی در شهر امام استقبال نشد، گفت: مشکل تفکیک زمین برای اجرای طرح در میانرود به تازگی برطرف شده و زمین برای اجرای طرح در صفی‌آباد نیز در نظر گرفته شده است.

معاون عمرانی فرمانداری ویژه دزفول نیز در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: طرح اقدام ملی مسکن در دزفول با پیگیری‌های فرماندار و نماینده آغاز شد و متقاضیان از طریق سایت 
tem.mrud.ir ثبت نام خود را انجام دادند.

امیر احسانیان از شهروندان درخواست کرد درصورت تمایل  در مهلت باقیمانده برای ثبت نام اقدام کنند.

شهرستان دزفول با چهار بخش مرکزی، چغامیش، سردشت و شهیون حدود ۵۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha