قدردانی ناجا از یگان حفاظت محیط‌زیست

تهران - ایرنا - سرتیپ محمد شرفی جانشین معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی به مناسبت هفته محیط زیست و دهه کرامت از عملکرد یگان حفاظت محیط زیست قدردانی کرد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، در این جلسه سرتیپ محمد شرفی ضمن شرکت در وبینار هم اندیشی و هم افزایی، فرابخشی بین سازمان حفاظت محیط زیست و نیروی انتظامی در مناطق تحت مدیریت استان اصفهان و سایر مناطق، بر لزوم استفاده از توان کیفی هر دو دستگاه در حفاظت محیط زیست کشور تاکید کرد و مقرر شد طی بخشنامه ایی به فرماندهان انتظامی استانها این توان افزایی ابلاغ شود، همچنین از مناطق تحت مدیریت سازمان بازدید داشته باشند.

سرهنگ جمشید محبت خانی فرمانده یگان حفاظت محیط زیست ضمن ارایه عملکرد این یگان در مدت دوره چهارساله به بیان برنامه ها و اهداف یگان حفاظت محیط زیست پرداخت همچنین تامین تجهیزات باقی مانده برای یگان حفاظت استان ها را یادآوری کرد.

به گزارش ایرنا، دهه کرامت یازده روز ابتدایی دهه اول ماه ذی‌القعده است که همزمان با ولادت حضرت معصومه(س) در اول ذی‌القعده آغاز و با ولادت برادرش امام رضا(ع) در ۱۱ ذی‌القعده به پایان می رسد، همچنین ۱۸ تا ۲۳ خرداد ماه هفته محیط زیست نامگذاری شده است.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha