حضور پر رنگ مردم در انتخابات دولت آینده را برای خدمت دلگرم می‌کند

کرمانشاه- ایرنا- دبیر هماهنگی ستادهای مردمی «علیرضا زاکانی» نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان کرمانشاه گفت: حضور پر رنگ مردم موجب پشتیبانی محکم‌تر از دولت آینده می‌شود و دولت نیز با دلگرمی بیشتری به مردم خدمت خواهد کرد.

«بختیار میرکی زاده» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: برای انتخاب فرد اصلح که دارای مدیریت و کارآمدی برای حل مشکلات کشور باشد، مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ضرورت دارد.

وی تاکید کرد: با مشارکت حداکثری در انتخابات نقش خودمان را در تعیین سرنوشت و آینده جامعه اسلامی ایفا می‌کنیم.

میرکی‌زاده تصریح کرد: جریان گام دوم انقلاب آمده تا با استقرار دولت کارآمد فقر، فساد، تبعیض و تورم را ریشه کن کند و برای توسعه در همه ابعاد اقتصادی، فرهنگی و سیاسی کشور نقش موثری داشته باشد.

او کارنامه سوابق اجرایی «علیرضا زاکانی» نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را  مثبت دانست و گفت: وی می تواند در تغییر و تحول اساسی و دگرگونی وضع موجود و حصول نتایج ارزنده نقش ایفا کند.

دبیر هماهنگی ستادهای مردمی زاکانی در استان کرمانشاه تاکید کرد: مردم استان کرمانشاه باید با تمام نیرو در انتخابات حاضر شوند چرا که اگر این اتفاق نیافتد کسان دیگری برای سرنوشت ما تصمیم خواهند گرفت.

او از همه اقشار مردم استان دعوت کرد تا حضوری پر رنگ در حماسه ملی انتخابات داشته باشند.

میرکی زاده در ادامه گفت: استان کرمانشاه از نظر بسیاری از فاکتورهای منجر به محرومیت در صدر استان های کشور قرار دارد و امیدواریم با استقرار دولت کارآمد و انقلابی محرومیت و فقر زدایی از این استان آغاز شود و شاهد عمران و آبادانی در همه جای کشور به خصوص استان کرمانشاه باشیم.

ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با سراسر کشور در روز جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ در استان کرمانشاه نیز برگزار خواهد شد.

در این انتخابات یک میلیون و ۵۷۷ هزار و ۶۳۹ کرمانشاهی حق رای دارند که از این تعداد ۷۸۰ هزار و ۳۲۲ نفر زن و ۷۹۷ هزار و ۳۱۷ نفر مرد هستند.

استان کرمانشاه ۲ میلیون نفر جمعیت ساکن در ۱۴ شهرستان، ۳۵ شهر، ۳۲ بخش، ۸۸ دهستان و هزار و ۷۶۹ روستای بالای ۲۰ خانوار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha