انتخابات در بافق با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود

یزد - ایرنا - فرماندار بافق با بیان اینکه تدابیر لازم برای برگزاری باشکوه انتخابات خرداد ۱۴۰۰ ریاست جمهوری و شوراها اتخاذ شده گفت: این رویداد تاریخی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شهرستان برگزار می‌شود.

سید مهدی طلائی مقدم روز چهارشنبه در حاشیه مراسم آموزش توجیهی برخی از عوامل در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:  با توجه به اهمیت سلامتی مردم، رعایت پروتکل‌های بهداشتی در اولویت شعبه های اخذ رای در روز برگزاری انتخابات ۲۸ خرداد قرار دارد و فاصله گذاری اجتماعی، حضور ناظرین بهداشتی در محل اخذ رای،الزامی بودن استفاده از خودکار شخصی برای مردم و عوامل برگزار کننده انتخابات و رای گیری در فضای باز از دیگر تصمیمات اتخاذ شده ستاد انتخابات در شرایط کرونایی است.

وی اضافه کرد: با در نظر گرفتن حفظ سلامتی مردم تعداد شعبه های اخذ رای در این شهرستان ۱۰ درصد نسبت به دوره قبل افزایش پیدا کرده است و ۵۰ شعبه اخذ رای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان دایر و با افزایش زمان برگزاری ، انتخابات از ساعت هفت صبح روز جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ آغاز می‌شود.

به اظهار وی، انتخابات باید در کمال امنیت و سلامت به لحاظ قوانین مربوط به انتخابات و نیز مدیریت کرونا برگزار شود و  رسانه ها، کمیته اطلاع‌رسانی به ویژه صدا و سیمای مرکز استان در این خصوص همچنان اطلاع‌ رسانی کنند تا مردم بدانند رای‌گیری در فضای سالم و بهداشتی انجام می‌شود.

رییس ستاد اجرایی انتخابات از مسوولان بهداشتی خواست در چارچوب روند اقدامات پروتکل‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های جدید ستاد ملی کرونا را نیز هرچه زودتر از طریق رسانه های محلی و فضای مجازی برای مردم تبیین کنند تا عموم شهروندان نسبت به رعایت نکات بهداشتی اطلاع کافی داشته باشند.

وی با بیان اینکه تمامی برنامه‌های مربوط به شعبه‌های اخذ رای تا  امروز چهارشنبه تعیین تکلیف می‌شود و افراد آموزش‌های لازم را فرا می‌گیرند خاطرنشان کرد: هدف برگزاری انتخابات ایمن و با سلامت کامل است که در این زمینه تمامی متولیان باید از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

انتخابات در بافق با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود

این مسوول سیاسی شهرستان تصریح کرد: اطمینان خاطر مردم در این خصوص، ضمن اینکه یکی از بهترین انتخابات در ۴۲ سال گذشته را به همراه دارد، موجبات شادی طرفداران نظام و مقام معظم رهبری را فراهم می‌سازد و یک بار دیگر شکست جدی دشمنان نظام را رقم  می‌زند.

طلایی مقدم با اشاره به اینکه یکهزار و ۳۵۰ نفر در برگزاری انتخابات ۲۸ خرداد ماه جاری در شهرستان بافق همکاری دارند اذعان داشت: همه مقدمات برای برگزاری باشکوه انتخابات در  روز جمعه پیش رو فراهم است و شعبه ها ، نیروهای اخذ رای ، نیروهای اجرایی،تدارکات ، پشتیبانی و عوامل امنیتی و انتظامی در آمادگی کامل قرار دارند.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاها روز جمعه ۲۸ خردادماه جاری برگزار می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha