۲۶ خرداد ۱۴۰۰،‏ ۹:۲۱
کد خبرنگار: 1540
کد خبر: 84369354
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۵ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در شرق استان سمنان کشف شد

سمنان- ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان گفت: ۱۵ دستگاه دستگاه غیرمجاز استخراج ارز دیجیتال در شهرستان‌های شاهرود و دامغان کشف شد.

به گزارش ایرنا، سیدمحمد موسوی زاده روز چهارشنبه به رسانه ها افزود: کشف این ماینرها در اجرای رزمایش فراگیر شناسایی و جمع آوری دستگاه های استخراج رمزارز غیرمجاز در استان سمنان محقق شد.

وی با اشاره به اجرای رزمایش هماهنگ شناسایی و جمع آوری دستگاه های استخراج رمزارز غیرمجاز از سوی شرکت توزیع برق استان سمنان بیان کرد: این برنامه به صورت یک اقدام فوری و بدون اطلاع قبلی، از سوی شرکت توانیر برنامه ریزی و نشانی‌هایی که از سوی مردم به توانیر اعلام شد در ساعت ۱۴ بیست و چهارم خرداد در سطح استان سمنان اجرا شد.

موسوی زاده اظهار داشت: ۱۵ دستگاه ماینر غیرمجاز در این رزمایش در شهرهای شاهرود، بسطام و دامغان کشف و با حضور نیروهای حراست و اتفاقات برق و عوامل انتظامی جمع آوری شد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان تصریح کرد: مردم استان برای همکاری در زمینه معرفی دستگاه های رمزارز غیرمجاز، می توانند مراتب را به شماره تلفن ۳۳۴۳۹۲۷۲ دفتر حراست این شرکت و بدون هیچگونه نگرانی با اطمینان به حفظ محرمانگی اطلاعات ارائه شده، مراتب را اطلاع رسانی کنند و از پاداش درنظر گرفته شده نیز بهره مند شوند.

۷۶.۱۹ درصد مشترکان استان سمنان مربوط به تعرفه خانگی، ۵.۹۹ درصد عمومی، ۱.۷۵ درصد کشاورزی ، ۱.۴۲ درصد صنعتی ، ۱۴درصد تجاری و بقیه هم مربوط به بخش ۰.۵۹ درصد روشنایی معابر است.

حدود ۴۰۰ هزار مشترک برق از خدمات شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان بهره‌مند هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha